Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00105 012184 16996587 na godz. na dobę w sumie
Zagubione bagaże - ebook/epub
Zagubione bagaże - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wydawnictwo Sonia Draga Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-999-368-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Czterech mężczyzn o tym samym imieniu z różnych miast Europy łączą nie tylko bardzo podobne wspomnienia z dzieciństwa... Zabawna, pełna przygód powieść o zawiłych losach niezwykle oryginalnej rodziny.

Christof mieszka we Frankfurcie, Christophe w Paryżu, Christopher w Londynie, a Cristòfol w Barcelonie. Nie znają się, a nawet nie wiedzą o swoim istnieniu. Pewnego dnia okazuje się, że oprócz podobnych imion i podobnych wspomnień z dzieciństwa mężczyzn łączy coś dużo istotniejszego: wspólny ojciec Gabriel! Teraz, już jako bracia, jednoczą siły, by krok po kroku odtworzyć losy Gabriela, zawodowego kierowcy ciężarówki kursującego w latach 60. po całej Europie i w jej odległych zakątkach pozostawiającego swoją spuściznę – potomstwo nazywane każdorazowo imieniem patrona kierowców. Czy braciom uda się znaleźć wspólny język i odszukać ojca, który, choć zniknął z ich życia już wiele lat temu, teraz naprawdę zaginął w tajemniczych okolicznościach?

„Zabawna, optymistyczna, wartka i pełna przygód książka, która wciąga już od pierwszej strony! Lektura obowiązkowa” – „El Mundo”

„Jordi Puntí ma niezwykły talent do snucia opowieści” – „Le Figaro”

„Zagubione bagaże jest niczym film drogi osadzony w scenerii Europy targanej rozruchami studenckimi roku 1968. Wielopoziomowa mistrzowska powieść o rodzicielstwie, wierności bliskości i jej braku” – „Berliner Zeitung”

„W Zagubionych bagażach można znaleźć więcej informacji o kosmopolitycznej naturze Katalończyków niż w jakimkolwiek przewodniku” – „The Telegraph”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Zagubione bagaże
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: