Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00620 009780 17909131 na godz. na dobę w sumie
Zakładniczka - ebook/epub
Zakładniczka - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Rebis Język publikacji: polski
ISBN: 9788378181576 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

W Buenos Aires porwana zostaje Elizabeth Masterson, żona amerykańskiego dyplomaty. Wkrótce potem ginie jej mąż. Porywacze grożą, że zabiją także jej dzieci i rodziców, jeśli kobieta nie powie, gdzie jest Jean-Paul Lorimer, jej brat i dyplomata ONZ, zamieszany w skandal wokół programu „Ropa za żywność”. W grę wchodzą wielkie pieniądze, a wysoko postawieni ludzie nie zawahają się przelać krwi, byle tylko zachować anonimowość.

Do akcji wkracza major Charley Castillo z Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego - człowiek, którego prezydent USA prosi o pomoc, gdy niezbędne jest dyskretne śledztwo. A żadna sprawa nie wymaga takiej dyskrecji jak ta...

Bestseller New York Timesa i Publisher Weekly.

W. E. B. Griffin - określony przez „Publishers Weekly” mianem „profesora amerykańskiej wojennej literatury sensacyjnej” - dorastał w Nowym Jorku i Filadelfii. Był żołnierzem amerykańskich oddziałów w Niemczech, korespondentem wojennym i oficerem informacyjnym w Korei. Napisał ponad trzydzieści powieści, w tym tak znane, jakKapitanowie, Dwa fronty, Więzy honoru, Pod ostrzałem, Za linią frontu, Zwarcie i Kontratak. W 2005 roku REBIS wydał pierwszą powieść o przygodach Charleya Castilla - Z rozkazu prezydenta.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Zakładniczka
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: