Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01028 006780 18988525 na godz. na dobę w sumie
Zebrania i konferencje - ebook/pdf
Zebrania i konferencje - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: BC Edukacja Język publikacji: angielski
ISBN: 978-837-802-012-7 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> ekonomia, biznes, finanse >> biznes, firma, inwestycje >> prezentacje
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Spotkanie biznesowe można uznać za udane, gdy przynosi trwałe korzyści. Aby tak się stało, warto się do niego przygotować. Jochem Kießling-Sonntag podpowiada w swoim poradniku, jak to zrobić.

Umiejętność organizowania efektywnych spotkań stanowi dziś podstawę sukcesu zawodowego. Jeśli potrafimy wykorzystać ich potencjał, szybko osiągniemy zamierzone cele, a przy okazji zdobędziemy sympatię i szacunek współpracowników. Jochem Kießling-Sonntag podpowie nam, jak to zrobić.
Pierwsza część poradnika poświęcona jest efektywnym przygotowaniom do zebrań i warsztatów. Autor wyjaśnia, czego możemy od nich oczekiwać, a w jakich sytuacjach warto z nich zrezygnować. Zwraca uwagę na znaczenie dobrze sporządzonego harmonogramu i wybór uczestników. Następnie podaje szereg wskazówek dotyczących prowadzenia zebrania. Przedstawia techniki moderacji i wizualizacji wspomagające pracę. Podkreśla też, jak ważną rolę w czasie spotkania odgrywa moderator, który organizuje pracę zespołu i czuwa nad przebiegiem spotkania. Na zakończenie omawia problem skuteczności zebrania. Podpowiada m.in., jak wdrożyć w życie ustalenia zawarte w czasie konferencji i zrealizować je w praktyce.
„Zebrania i konferencje” to nieoceniona pomoc dla osób aktywnych zawodowo, które chcą podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać kompetencje zawodowe. Atutami publikacji są zwięzłe podsumowania omawianych zagadnień oraz liczne wykresy, schematy i tabele ułatwiające zrozumienie podawanych informacji. Poradnik został wydany w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Zebrania i konferencje
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: