Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00084 004210 18661146 na godz. na dobę w sumie
Zmiany dla użytkowników wieczystych 2018 - ebook/pdf
Zmiany dla użytkowników wieczystych 2018 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Wiedza i Praktyka Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-269-6979-9 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> prawo i podatki >> nieruchomości
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Zyskaj eBooka a upewnisz się, jakie nieruchomości po zmianach będą do wykupu, kto zapłaci opłatę przekształceniową i jakie będą od niej bonifikaty.
Projekt ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności gruntów zrealizuje postulaty tych użytkowników wieczystych, którzy dotychczas napotykali na trudności przy próbach uzyskania prawa własności najsilniejszego prawa do gruntu (prawa własności). To liczna grupa członków wspólnot mieszkaniowych (właścicieli lokali) w budynkach wielolokalowych usytuowanych na gruntach publicznych oddanych w użytkowanie wieczyste.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

mieszkaniowej – sprawdź, użytkowników wieczystych 2018 jak prawidłowo je zwołać Upewnij się, jakie nieruchomości po zmianach będą do wykupu, kto zapłaci opłatę przekształceniową Zebranie wspólnoty Jakie zmiany czekają Ten e-book zawiera: i jakie będą od niej bonifikaty. — wskazówki i porady ekspertów, — komentarz prawny, — omówienie orzecznictwa, — wzór „Zawiadomienia o zebraniu właścicieli”. ZARZĄDCA ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI NIERUCHOMOŚC I Nowość na rynku! Gotowe rozwiązania kwestii technicznych, prawnych, eksploatacyjnych i finansowych nieruchomości Wszystkie rozwiązania poparte są przystępnymi komentarzami ekspertów i podstawa prawną. ZYSKAJ AKTUALNY NUMER NA PRÓBĘ! W podziękowaniu za zamówienie magazynu otrzymasz GRATIS BROSZURĘ: „Wzory dokumentów niezbędnych w zarządzaniu nieruchomościami”, dzięki której szybko i profesjonalnie przygotujesz treść uchwały lub umowy. Dzięki magazynowi unikniesz błędów, a Twoje działania będą postrzegane jako kompetentne i profesjonalne. Już teraz zarezerwuj swój numer „Zarządca Nieruchomości” i odbierz gratis: wejdź na stronę www.ProfesjonalnyZarzadca.pl
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Zmiany dla użytkowników wieczystych 2018
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: