Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00232 005507 14268350 na godz. na dobę w sumie
Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską - ebook/epub
Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską - ebook/epub
Autor: , Liczba stron:
Wydawca: K.E. Liber Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-353-403-5 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> gry, zabawy, sport
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Pierwsza książka najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, która stworzyła program treningowy, rewolucjonizujący kobiecy fitness w Polsce i szturmem zdobyła rzesze zwolenniczek.

Ewa Chodakowska znana z programów telewizyjnych „Pytania na śniadanie” TVP 2 i „Metamorfozy” TVN, gdzie jako „Trenerka całej Polski” prezentuje autorskie programy. Jej programy ćwiczeń wydane w formie płyt DVD, m.in. „Totalna metamorfoza”, „Spalanie & modelowanie” oraz „Turbo Spalanie” i „Trening z gwiazdami” dołączonych do polskiej edycji magazynu „SHAPE”, okazały się bestsellerami.
Ewa Chodakowska nie jest jedynie trenerką, zaraża optymizmem i pasją oraz pomaga zmienić życie dziesiątkom tysięcy kobiet bez względu na wiek. Poradnik jej autorstwa został opracowany w odpowiedzi na ich potrzeby. Wyraża holistyczną filozofię Ewy Chodakowskiej opartą na założeniu, że aktywność fizyczna i jej pozytywne rezultaty przyczyniają się do rozwoju duchowego, emocjonalnego oraz umysłowego. Ewa Chodakowska poprzez motywację, trening i racjonalne odżywianie krok po kroku prowadzi kobiety do osiągnięcia spektakularnej przemiany zewnętrznej i wewnętrznej, która jest środkiem do osiągnięcia równowagi i szczęścia.
Poradnik zawiera kompleksowy program miesięcznej metamorfozy z podziałem na poszczególne dni: 30 dni, 30 treningów po 30 minut, 30 jadłospisów. W książce znajduje się motywacja na każdy dzień, praktyczne porady dietetyczne i wskazówki treningowe oraz zdjęcia trenerki prezentującej wszystkie ćwiczenia opatrzone szczegółowym opisem.
Ebook jest bogato ilustrowany fotografiami, z łatwą nawigacją. Pozwoli każdej kobiecie wypróbować i stosować metodę Ewy Chodakowskiej na co dzień oraz zmieniać pozytywnie całe swoje życie, zgodnie z ideą autorki: „Piękne ciało to stan umysłu”.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: