Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00199 015999 17222415 na godz. na dobę w sumie
 Raz, dwa, trzy, w co wierzysz Ty? Kolorowanka  - ebook/pdf
Raz, dwa, trzy, w co wierzysz Ty? Kolorowanka - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: SELF-PUBLISHER Język publikacji: polski
ISBN: 978-8-3785-3422-8 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> religia i rozwój duchowy >> religia
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Pierwsza w Polsce religioznawcza kolorowanka dla najmłodszych. Jest dodatkiem do książeczki dla najmłodszych (również w księgarni Ebookpoint.pl) pt. 'Raz, dwa, trzy, w co wierzysz Ty?'

Niezastąpiona w otwartych, tolerancyjnych domach i przedszkolach dla ciekawych świata dzieci. Użyteczna nawet na lekcjach etyki w najmłodszych klasach. Duże,  obrazki z drobnym komentarzem sprawią, że najmłodszy uczeń nie nudzi się, poznając nietypową w polskiej rzeczywistości wiedzę.

Agnieszka Abémonti-Świrniak - wieloletnia publicystka, od kilku lat przybliża dzieciom i rodzicom inne kultury, religie i ateizm na swoim blogu Rodzicielska Biblioteczka Laicka robila.overblog.com oraz w tygodniku 'Fakty i Mity'. Laureatka (2015) Kryształowego Świecznika - nagrody za wkład w budowę świeckiego państwa. Autorka pierwszych polskich opowiadań o małej ateistce Marcie (patrz blog). Tłumaczka, nauczycielka języków i mama.


Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Agnieszka Abémonti-Świrniak (kolorowanka) Stworzenie świata Stworzenie świata Galaktyka Copyrights Agnieszka Abémonti-Świrniak, Paryż 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów niniejszej publikacji bez pisemnej zgody autora i wydawcy zabronione. Zabrania się publicznego udostępniania w internecie oraz odsprzedaży zgodnie z regulaminem wydawcy.
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Raz, dwa, trzy, w co wierzysz Ty? Kolorowanka
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: