Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00502 006674 19022385 na godz. na dobę w sumie
Kolory światła. Barwy natury Seria: Pointylizm. Tom 2 - ebook/pdf
Kolory światła. Barwy natury Seria: Pointylizm. Tom 2 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-8093-066-7 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> fotografia
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

XXI wiek stał się erą pośpiechu. Z jednej strony ludzie w pogoni za nowymi perspektywami lepszego jutra, przestali dostrzegać piękno otaczającego ich świata, z drugiej, w wielu przypadkach szare i smutne blokowiska oraz centra miast, niezbyt zadbane tereny zielone nie zachęcały ich do zatrzymania się choćby na chwilę. Celem dwutomowej serii e-albumów: „Pointylizm. Kolory światła” jest ukazanie piękna otaczającego nas świata, który czasami mimo swojej szarości, dzięki sile naszej wyobraźni może stać się wspaniałym miejscem dla nas i naszych bliskich. Oprócz tego zadaniem publikacji jest także zapoznanie szerszego grona odbiorców z nieco już zapomnianą neoimpresjonistyczną techniką kształtowania obrazu – pointylizmem (puentylizmem), polegającą na komponowaniu grafiki poprzez zapełnianie ich gęsto rozmieszczonymi, różnobarwnymi punktami i kreskami, które oglądane z odpowiedniego, uzależnionego od ich wielkości oddalenie, zlewają się w jedno, tworząc obraz.

Grafiki zawarte w publikacji mogą się również stać źródłem inspiracji w kształtowaniu wyglądu wnętrz. Po wydrukowaniu mogą stać się świetnym kompanem domowego ogniska.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

KOLORY ŚWIATŁA BARWY NATURY GNIEWOMIR PIEŃKOWSKI GNIEWOMIRART gniewomirart@gmail.com PORTFOLIO: FACEBOOK: https://www.facebook.com/GniewomirArt DEVIANTART: http://gniewomirart.deviantart.com TUMBLR: http://gniewomirart.tumblr.com KONTAKT: gniewomirart@gmail.com GNIEWOMIR PIEŃKOWSKI POINTYLIZM KOLORY ŚWIATŁA TOM II BARWY NATURY ŁÓDŹ 2015 Niniejsza publikacja jest objęta ochroną prawa autorskiego. Uzyskany dostęp upoważnia wyłącznie do prywatnego użytku. Książka ani żadna jej część nie mogą być publikowane w całości ani w jakikolwiek inny sposób powielane bez zgody autora. Copyright©: Gniewomir Pieńkowski, Gniewomirart ISBN: 978-83-8093-066-7 ISBN: 978-83-8093-064-3 (Seria: Pointylizm. Kolory światła) Łódź 2015r. SPIS TREŚCI Viridis. Barwy natury…………………………………………8 Aeris. Zaginione kolory……………………………………25 Mica. Erupcja kolorów…………………………………….56 Nox. Barwy Szarości………………………………………..67 Ducenti. Kolory wody……………………………………..77 VIRIDIS BARWY NATURY
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Kolory światła. Barwy natury Seria: Pointylizm. Tom 2
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: