Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00490 012257 20630297 na godz. na dobę w sumie
Nordic walking dla każdego - ebook/epub
Nordic walking dla każdego - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Bukowy Las Język publikacji: polski
ISBN: 9788364481741 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> gry, zabawy, sport
Porównaj ceny (książka, ebook (-17%), audiobook).
Poradnik, który przekona Cię, że marsze z kijami to nie tylko nowa moda i pomysł na niedzielny spacer, ale skuteczny i niedrogi sposób na poprawę sprawności fizycznej i jakości życia.

Dobra kondycja i zdrowie są na wyciągnięcie ręki, a raczej… kija. Autor książki, pasjonat, popularyzator i jeden z najlepszych polskich instruktorów nordic walking przekonuje w swoim pierwszym autorskim poradniku, że marsze z kijami to nie tylko nowa moda i pomysł na niedzielny spacer, ale skuteczny i niedrogi sposób na poprawę sprawności fizycznej, a w konsekwencji jakości życia. Nordic walking to według niego najlepsze lekarstwo na trapiące nas choroby cywilizacyjne, aktywność fizyczna dla każdego i w każdym wieku, sport, który można uprawiać o każdej porze roku, samodzielnie i w miłym towarzystwie, a co najważniejsze – w naturze i na świeżym powietrzu.
W przystępnie i atrakcyjnie opracowanym kompendium Aleksander Wilanowski dzieli się całą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, przedstawiając prawidłową technikę marszu z kijami i proponując ponad 150 urozmaiconych ćwiczeń: rozgrzewających, wzmacniających i rozciągających. Każdy element techniczny i każde ćwiczenie zostały opisane i sfotografowane. Całość tworzy żywo napisany i jasny przekaz, który niezdecydowanych zachęci do rozpoczęcia marszów z kijami, a tym, którzy już poznali zalety nordic walking, pomoże trenować z największą korzyścią dla zdrowia, zgrabnej sylwetki i dobrego nastroju.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Gdzie kupić całą publikację:

Nordic walking dla każdego
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: