Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00400 008100 20999755 na godz. na dobę w sumie
Misja: przetrwanie - ebook/epub
Misja: przetrwanie - ebook/epub
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Pascal Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-642-516-0 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller >> sensacja
Porównaj ceny (książka, ebook (-33%), audiobook).
Beck Granger powraca! Tym razem będzie musiał się zmierzyć z bezlitosną pustynią i bezwzględnymi przemytnikami. Kolejna po „Złocie bogów” i „Wilczym szlaku” powieść, od której nie można się oderwać.

Kontynuacja cyklu powieściowego mistrza survivalu Beara Gryllsa! Autentyczne techniki przetrwania w najtrudniejszych sytuacjach!
Beck Granger wraz ze swoim przyjacielem Peterem przypadkowo poznali tajemnice przemytników i muszą uciekać przez mordercze piaski. Jeśli nie zdołają dotrzeć do cywilizacji, grozi im powolna, okrutna śmierć.
Jak zdobyć wodę...
Jak jeść skorpiony...
Jak wytrzymać straszliwe upały...
Beck ma do dyspozycji tylko kilka prowizorycznych narzędzi – niezbyt ostry scyzoryk, strażacki toporek, latarkę, kawałek linki i podarty spadochron. W dodatku pustynia nie jest jego jedynym wrogiem. Zbyt dużo wie, dlatego ścigają go niebezpieczni przestępcy. Musi także opiekować się swoim przyjacielem, który nigdy dotąd nie znalazł się w tak trudnej sytuacji i nie zna żadnych technik przetrwania. Czy Beck poradzi sobie w obliczu aż tylu zagrożeń?

„Beck przyjrzał się uważnie intruzowi. Ostrożnie sięgnął po nóż i błyskawicznym ruchem przygwoździł głowę pająka do piasku, a potem odciął ją od drgającego tułowia. Podniósł go za jedną z nóg (...).
– Bo wiesz... – powiedział do Petera – tutaj zwierzęta są wyjątkowe jadowite. Jedzenia jest niewiele i jeśli już taki drapieżnik dopadnie ofiarę, nie może pozwolić, żeby mu się wymknęła. Musi ją powalić jednym ukąszeniem.
– W naszym ogrodzie w jednym rogu rosną pokrzywy – Peter rzucił jakby bez związku. – Z niczym gorszym nigdy nie miałem do czynienia... – Urwał i zbladł, bo Beck podsunął w jego stronę tułów pająka.
– Chcesz gryza?
– Raczej nie...
– Dobra.
Beck nie miał ochoty tego robić, ale musiał Peterowi coś zademonstrować. Wsadził sobie pająka do ust i rozgryzł go. Poczuł rozlewającą się na języku ciepłą, gęstawą maź. Była lepka, śliska i przelewała mu się między zębami zupełnie jak smarki z nosa. Smakowała jeszcze gorzej. Musiał zacisnąć wargi, żeby wnętrzności pająka nie wylały mu się z ust. Włochate odnóża drapały go po języku. Kiedy przełknął wszystko, czuł, jak przesuwają się w gardle” – fragment powieści

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...
Czytaj dalej...
Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Misja: przetrwanie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: