Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00069 005798 19036983 na godz. na dobę w sumie
Zdrowie kobiet - ebook/pdf
Zdrowie kobiet - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 57
Wydawca: E-bookowo Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7859-697-4 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki >> zdrowie
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Dzięki Zdrowiu Kobiet dowiesz się jak poprzez zmianę nawyków żywieniowych wpłynąć zarówno na zdrowie, jak i urodę. Ponadto zorientujesz się jak zmniejszyć objawy czy pozbyć się uciążliwych dolegliwości związanych z m.in. PMS-em i endometriozą. Uświadomię Cię jak poradzić sobie z zachciankami, a także co najważniejsze jak zadbać o trzustkę oraz jelita. Zastanów się, a następnie zamów tę książkę już dziś.

Laura Vien - Specjalistka redukcji tkanki tłuszczowej. Posiada certyfikat z Ajurwedy i analizy problemów skórnych. Od kilkunastu lat interesuje się wpływem odżywiania na zdrowie kobiet. W ludziach ceni sobie lojalność, empatię i ponadczasowe piękno wewnętrzne.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Laura Vien Zdrowie kobiet Zdrowie kobiet Copyright © by Laura Vien 2016 Autor: Laura Vien Korekta: Katarzyna Krzan Opracowanie graficzne, ilustracje oraz skład tekstu: Anna Teodorczyk ISBN: 978-83-7859-697-4 Zdrowie kobiet PMS Czyli tak zwane napięCie przedmiesiąCzkowe dlaCzego warto i jak zwalCzyć je przed 30-stką? Po trzydziestce ego nie jest już tak elastyczne jak za młodu, a to utrudnia zmianę nawyków i przyzwyczajeń żywieniowych. Jesteśmy kobietami, jednoczy nas wspólny los — los bycia zdrową i piękną. Wiele kobiet słyszało slogan, że PMS, krosty i ataki złości są nieodłącznym elementem comiesięcznych spotkań na czerwonych dywanach (tzn. podpaskach). Możemy „oswajać” tę traumę i dać przyzwolenie na comiesięczne bolączki lub... Diametralnie zmienić sposób postrzegania PMS-a, a może PMS-ów. Zdaje się, że kobiety zaakceptowały fakt, iż muszą z uśmiechem znosić ten cykliczny dyskomfort i rozróżniają tylko jeden, uogólniony typ destrukcyjnych dolegliwości. Z doświadczenia Anny Marie Colbin wynika również, że kobiety cierpią „w te dni”, od momentu pokwitania, aż do menopauzy (niestety). PMS A (od angielskiego anxiety - niepokój) PMS C (od angielskiego Cravings - zaChCianka) PMS D (od angielskiego depression) pms h (od ang. hyperhydration-hiperhydraCja przewodnienie) PMS P (od ang. pain – ból) Chcesz dowiedzieć się jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, by zadbać o zdrowie i urodę oraz osiągnąć i zachować szczupłą sylwetkę? ta książka jest dla Ciebie! ISBN: 978-83-7859-697-4 Znajdź mnie i polub na facebooku
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Zdrowie kobiet
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: