Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00057 007562 20317106 na godz. na dobę w sumie
Słońce i cień - ebook/epub
Słońce i cień - ebook/epub
Autor: Liczba stron: 464
Wydawca: Czarna Owca Język publikacji: polski
ISBN: 9788380156371 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> kryminał, sensacja, thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Inspektor Erik Winter przebywa na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Ale nie na wakacjach. Pojechał tam odwiedzić ojca, który leży na oddziale intensywnej opieki w miejscowym szpitalu po ostrym ataku serca. Trudne dni w słońcu pozwalają Erikowi Winterowi zastanowić się nad własnym życiem przyszłością - za trzy miesiące nadchodzi nowe millennium, jemu wkrótce stuknie czterdziestka, a narzeczona oczekuje ich wspólnego dziecka.

Tymczasem w Göteborgu na zachodnim wybrzeżu Szwecji dochodzi do podwójnego morderstwa. Kiedy Winter wraca do miasta, wraz z kolegami musi rozwikłać zagadkę, której rozwiązanie wydaje się z każdym krokiem coraz okropniejsze. Od samego początku morderca dał policji coś w rodzaju 'przewodnika'. Kiedy zagrożenie sięga rodziny Wintera, inspektor zdaje sobie sprawę, że to śledztwo jest o wiele bardziej złożone, niż ktokolwiek się spodziewał, i że od samego początku był częścią tej makabrycznej gry.

'...Edwardson przykuwa uwagę czytelnika sugestywnymi mistrzowskimi podpowiedziami. 'Słońce i cień' to książka, która kusi, by ją przeczytać (...) międzynarodowej klasy (...) Tuż przed lekturą 'Słońca i cienia' skończyłem najnowszą powieść kryminalną Elisabeth George, również psychologiczną i ambitną literacką. Mogę tylko powiedzieć, że słynna koleżanka może, co najwyżej czyścić buty Edwardsonowi!' Jan Ceder, 'GT'

'...napięcie rośnie powoli, książka jest subtelna, sugestywna i pewnie napisana...' - Nils Schwartz, 'Expressen'

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:Czytaj dalej...

Gdzie kupić całą publikację:

Słońce i cień
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: