Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00054 005064 14830659 na godz. na dobę w sumie
Kumpel nr 1 (239) STYCZEŃ 2019 - ebook/pdf
Kumpel nr 1 (239) STYCZEŃ 2019 - ebook/pdf
Autor: Liczba stron: 43
Wydawca: Aga Press Język publikacji: polski
ISBN: Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ilustrowany MIESIĘCZNIK edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci w wieku 6–10 lat. Na rynku od 2004 roku. Zawiera wyłącznie treści bezpieczne dla wieku – laureat Konkursu „Świat przyjazny dziecku”. Pismo myślących dzieciaków i ich rodziców.

„Kumpel” nie jest przedrukiem pism zagranicznych, mówi o polskich realiach przyjaznym, literackim językiem. Proponuje mądrą rozrywkę, uczy przez zabawę, wspomaga rozwój czytelnika. Porusza tematykę aktualną i bliską czytelnikowi: dom, rodzeństwo, szkoła, rówieśnicy. Rozwija pasje, uświadamia potrzebę kontaktu z przyrodą i dbania o środowisko, zwierzaki, pomaga zrozumieć świat. Młody czytelnik otrzymuje pismo przygotowywane z myślą o nim, które jest przyjemnym uzupełnieniem szkolnej edukacji – poprzez zabawę tłumaczy zasady ortografii, gramatyki, matematyki, języka angielskiego. Jednocześnie pozwala rodzicowi śledzić postępy w opanowywaniu materiału. Tworzony we współpracy z fachowcami – pedagogami, psychologami, ludźmi zajmującymi się prawami dziecka i ucznia. Pozwala nadążyć za zmianami w systemie edukacji. Kształci kompetencje kluczowe, niezbędne w dalszej edukacji, w dobrym funkcjonowaniu w zmieniającej się rzeczywistości  i - w przyszłości - na rynku pracy.Zawartość (m.in.):

- Komiks „Ada, Junior i pies Pirat''

- Test kompetencji po III klasie z odpowiedziami

- Ty tu rządzisz – łamigłówki, zgadywanki, wydzieranki...

- Kumpel dobrze zorientowany – ciekawostki nie tylko ze świata przyrody

- Ortografia i matematyka, co z głowy nie umyka

- Zwierzakowo, czyli plakaty i ciekawostki o ulubieńcach dzieci

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pismo ciekawych świata dzieciaków Pismo ciekawych świata dzieciaków Pismo ciekawych świata dzieciaków I–III klasa I–III klasa Tytułowi patronuje Kapituła Orderu Uśmiechu Nr 1 (239) STYCZEŃ 2019 @magazynKUMPEL www.KUMPEL.com.pl cena 7,60 zł (w tym 8 VAT) G R U P A ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== KALENDARZ NA 2019 ROK • SPECJALNY CERTYFIKAT DLA SUPERDZIADKÓW MĄDRY PREZENT DLA DZIECKA! PRENUMERATA ROCZNA MIESIĘCZNIKA „KUMPEL” ZA JEDYNE 90 zł SUPERKUBEK UPERKUBEK W PREZENCIE W PREZENCIE JAK ZAMÓWIĆ? W tytule przelewu wpisz swoje dane oraz nazwę czasopisma, które zamawiasz. ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== Ułóż litery od największej do najmniejszej, a dowiesz się, jak nazywa się ta kraina. ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== A K Y T K R A : ź d e w o p d O i 3 Jakie zwierzęta spotkała Ada w Arktyce? Połącz cienie z odpowiednimi zwierzętami. sowa śnieżna mors wieloryb grenlandzki niedźwiedź polarny renifer lis polarny 4 ##7#52#aSUZPUk1BVC1WaXJ0dWFsbw== foka grenlandzka
Pobierz darmowy fragment (pdf)

Gdzie kupić całą publikację:

Kumpel nr 1 (239) STYCZEŃ 2019
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: