Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00588 011638 16439321 na godz. na dobę w sumie
Angielskie przyimki - ebook/pdf
Angielskie przyimki - ebook/pdf
Autor: Liczba stron:
Wydawca: Złote Myśli Język publikacji: polski
ISBN: 9788375823608 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: ebooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Poznaj komplet angielskich przyimków na 1000 praktycznych przykładach

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że przyimki należą do kluczowych wyrazów w każdym języku. To właśnie od znajomości przyimków zależy zazwyczaj możliwość zrozumienia sensu wypowiedzi czy tekstu.

Angielskie przyimki są zwykle prezentowane w podręcznikach do nauki angielskiego i w gramatykach w dość ograniczonym wyborze, obejmującym na ogół kilkadziesiąt najpowszechniej używanych – zazwyczaj 30 do 40 wyrazów, czasem nawet jeszcze mniej. Brakuje natomiast objaśnienia znaczeń i przykładów użycia większości obecnych w języku angielskim przyimków, których jest przecież znacznie więcej.

Angielskie przyimki (prepositions) - różne wyrazy, podobne znaczenia, podobne wyrazy, różne znaczenia... Jak sobie z tym poradzić?

W tej publikacji znajdziesz niezmienną już w zasadzie listę 94 przyimków jednowyrazowych (np. before, behind, despite, except, excluding) oraz listę 55 przyimków złożonych, wielowyrazowych (np. according to, in addition to, irrespective of, outside of), obejmującą znaczną część używanych obecnie wyrazów tej kategorii.

Każdy przyimek został przedstawiony za pomocą kilku-kilkunastu przykładów ilustrujących typowe zastosowania – jest ich w sumie ok. 1000.

'Każdy, kto uczy się angielskiego, wie, ile trudności mogą sprawić prepositions. I ja je również miałam, ale po zakupie i zapoznaniu się z tym ebookiem polubiłam znienawidzone przyimki.'

P. J.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:


Gdzie kupić całą publikację:

Angielskie przyimki
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: