Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01026 011569 15975976 na godz. na dobę w sumie

wydawca: Dębogóra

NOWOŚCI dodane od twojej poprzedniej wizyty: +4
2016-11-03
Inni II - ebook/epub
Inni II - ebook/epub
Ewa Draga
Dębogóra

Tim otworzył przed nami drzwi i weszliśmy do gabinetu. To musiał być gabinet. W każdym razie wyglądał jak pomieszczenie, w którym urzędują naprawdę świetni prawnicy: jakieś mahonie i marmury, po lewej biblioteczka książek oprawionych w skórę.

2014-07-01
Dysydent w państwie POPiS - ebook/epub
Dysydent w państwie POPiS - ebook/epub
Marek Jurek
Dębogóra

Książka ta to pierwsza próba prezentacji jednej z najbardziej wyrazistych postaci polskiej polityki. Do niedawna Marszałka Sejmu; przez dwa lata drugiej osoby w Państwie. Książka Marka Jurka to trzy w jednym. Przede wszystkim bardzo żywa i zadziorna rozmowa dziennikarzy, którzy pytają o wszystko co związane jest z jego poglądami i działalnością. Drugą część to osobisty dziennik Marszałka z okresu prac sejmowych nad zmianami w konstytucji...

Przemienienie - ebook/epub
Przemienienie - ebook/epub
Szczepan Twardoch
Dębogóra

'Przemienienie' Szczepana Twardocha przedstawia w formie powieści sensacyjnej obraz przeszłości konkurencyjny wobec wersji Urbana, Psów czy 'Gazety Wyborczej'. Fikcyjne spiski i zbrodnie wciągają tu czytelnika w realistycznie opowiedziany thriller o służbach specjalnych a`la Frederick Forsyth - zarazem przekazując prawdę o tym, kto był w PRL-u zbrodniarzem, a kto ofiarą.

2014-06-30
Inni - ebook/epub
Inni - ebook/epub
Ewa Draga-8%
Dębogóra

Miasto w Polsce podobne pozostałym, licealna klasa jakich wiele, ludzie, jakich tysiące i siedemnastoletnia dziewczyna: zwykła, lecz Inna. Ewa Draga z maestrią balansuje między starożytnym mitem a powieścią dla młodzieży. Zwykła historia nastoletniej miłości w niezwykłych okolicznościach - kiedy najtrudniej pogodzić z własną tożsamością.