Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00111 002912 21513568 na godz. na dobę w sumie
Akademia Sukcesu - audiobook
Akademia Sukcesu - audiobook
Autor: Długość nagrania: 07:45:00
Wydawca: Złote Myśli Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7582-915-0 Data wydania:
Lektor:
Kategoria: audiobooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-26%)).

UWAGA! Za chwilę staniesz przed możliwością zdobycia kompletnego, rocznego programu zmiany osobistej. Program to 47 lekcji, 170 ćwiczeń zaplanowanych przez jednego z największych Polskich ekspertów w tej dziedzinie. Zanim jednak dołączysz do Akademii Sukcesu, dowiedz się jaki jeden element blokował realny sukces w twoim życiu.

Jeżeli czytasz ten tekst, żeby zdobyć kolejną publikację na temat sukcesu i nie masz zamiaru nic z nią zrobić, to prawdopodobnie ta książka zmieni skutecznie tą sytuację. Na początku zadaj sobie pytanie:

Czy Twój osobisty rozwój możesz pozostawić przypadkowi?

Wiem, że mogę z czystym sumieniem potraktować Cię jako osobę, która chce osiągnąć sukces w swoim życiu. Nie wiem dokładnie co oznacza dla Ciebie słowo "Sukces", wiem jednak że naprawdę bardzo mała część osób, które chcą go osiągnąć działa według planu. Mimo, że w każdej praktycznie publikacji motywacyjnej autorzy na kolanach błagają czytelników: stwórz plan, spisz cele, zapytaj Siebie dokąd podążasz. To tak naprawdę bardzo mała garstka osób wpada na pomysł, żeby zaplanować swój osobisty rozwój. Wyobraź sobie, że osoba o której za chwilę przeczytasz pomogłaby Ci zaplanować Twoją drogę rozwoju.

Pozwól, żeby Twoim osobistym Coachem została Iwona Majewska-Opiełka

Iwona Majewska-Opiełka jest doradcą rozwoju osobowości i trenerem liderów w USA i Kanadzie, a od 1994 roku także w Polsce. Pani Iwona jest założycielką Akademii Skutecznego Działania. Prowadziła zajęcia pod auspicjami Business Centre Club. Z seminariów i szkoleń, które prowadziła autorka "Akademii Sukcesu" skorzystali i nadal korzystają przedstawiciele większości liczących się, dużych firm w Polsce.

Po wyjeździe do Kanady wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Warszawskim (psychologia) uaktualniła na University of Toronto. W latach 1986–94 studiowała filozofię sukcesu, psychologię osiągnięć, zarządzanie i kierowanie ludźmi u najwybitniejszych przedstawicieli tego kierunku. Jej nauczycielami byli Stephen R. Covey, Anthony Robbins, Brian Tracy, Susan Jeffers, Bob Proctor, David Whitley, Wyne Dyer i inni.

Obecnie Iwona Majewska-Opiełka wykłada także na Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie oraz gościnnie w innych uczelniach. Artykuły Pani Iwony możemy przeczytać w takich magazynach jak Manager, Decydent, Zwierciadło, Twój Styl, Życie Warszawy.

Przetłumaczyła amerykański bestseller Stephena R. Coveya „Siedem nawyków skutecznego działania” i napisała dziewięć własnych książek z dziedziny samodoskonalenia: „Ku doskonałości”, „ Akademia sukcesu”, „Umysł lidera”, „Korepetycje z sukcesu”, „Wychowanie do szczęścia”, „Sukces firmy”, „Sprzedaż i charakter”, „Czas kobiet” oraz „Droga do siebie”.

Wyobraź sobie jak mogłoby Twoje życie ruszyć z miejsca, gdyby udało Ci się:

Dlaczego warto oddać swój sukces w ręce autorki Akademii Sukcesu

Iwona Majewska-Opiełka jest prawdziwym liderem XXI wieku. Przekonałem się o tym wielokrotnie. Otworzyła przede mną świat wartości i, co dla mnie najważniejsze, zainspirowała do kształtowała postawy opartej na charakterze. Wbrew potocznym praktykom szkoleniowym konsekwentnie przekonywała mnie, że tylko życie oparte na zasadach, wartościach, zgodne z moimi marzeniami jest działaniem, które przynosi satysfakcję i spełnienie. Do dziś pamiętam definicję sukcesu prezentowaną na zajęciach, w których uczestniczyłem (...)

Witold Kołodziejczyk (Dyrektor do Spraw Merytorycznych Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Warszawi)

Panią Iwonę Majewską-Opiełkę poznałem najpierw jako autorkę książki „Umysł Lidera” i tłumacza książki Stephena Coveya, a osobiście - kilka lat temu jako uczestnik seminarium na temat zarządzania sobą w czasie i od tamtych pierwszych zajęć ca

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Akademia Sukcesu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: