Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00144 002529 20660799 na godz. na dobę w sumie
Cyfrowa Twierdza - audiobook R
Cyfrowa Twierdza - audiobook
Autor: Długość nagrania: 12:31:47
Wydawca: Wydawnictwo Sonia Draga Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-999-466-3 Rok wydania:
Lektor: Jacek Rozenek
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller >> horror i thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Thriller autora „Kodu Leonarda da Vinci” w nowym tłumaczeniu. Genialnie obmyślony szyfr stawia na nogi amerykański wywiad. Ten, kto go opracował, może zburzyć równowagę władzy – na całym świecie.

Zanim powstała bijąca rekordy popularności, sprzedawana w dziesiątkach milionów egzemplarzy powieść „Kod Leonarda da Vinci”, Dan Brown wziął na warsztat najpotężniejszą instytucję wywiadowczą świata – Agencję Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) – ściśle tajną agendę rządową po wielekroć potężniejszą od CIA.
Gdy należący do NSA superkomputer napotyka na tajemniczy szyfr, którego nie potrafi złamać, wicedyrektor agencji wzywa na pomoc szefową Wydziału Kryptologii, błyskotliwą i piękną matematyczkę, Susan Fletcher. Po kilku godzinach poszukiwań odkrywa ona coś, co wywoła wstrząs na najwyższych szczeblach władzy. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego otrzymuje ultimatum: albo ujawni swój sekret, albo działania amerykańskiego wywiadu zostaną sparaliżowane po upublicznieniu algorytmu szyfrującego napisanego w tak genialny sposób, że nie da się go złamać. Rzucona w wir kłamstw i tajemnic Susan z całych sił walczy, żeby ocalić agencję, ponieważ szczerze wierzy w jej misję.
Jeśli nie uda się na czas rozwiązać zagadki genialnego informatyka, który rzucił wyzwanie władzom Stanów Zjednoczonych, to stworzony przez niego algorytm zniszczy równowagę sił – na zawsze.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

www.pozycjeobowiazkowe.pl Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku czyli pierwsze razy wielkich pisarzy. ~ Pozycje Obowiązkowe

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Cyfrowa Twierdza
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: