Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00167 003793 21523111 na godz. na dobę w sumie
Dziecko w podróży. Gry i zabawy na długie godziny - audiobook
Dziecko w podróży. Gry i zabawy na długie godziny - audiobook
Autor: Długość nagrania: 86 min
Wydawca: The Black Horse Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-942803-4-5 Data wydania:
Lektor: Angelika Maria Gąsior
Kategoria: audiobooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Radość z urlopu, wakacji... do czasu, aż musisz przebrnąć przez długą podróż wraz z małym dzieckiem. Zamiast śpiewu ptaków za oknem, słyszysz swojego malucha, który po prostu niesamowicie się męczy. I nudzi. I płacze.

Dosyć tego.

Słyszałeś kiedyś o zabawach, które zajmują dziecku czas w podróży? Pozwól, że przedstawię Ci program, dzięki któremu już nigdy nie będziesz martwić się o to, jak dziecko przetrwa czas spędzony na dotarciu do celu.

Zamień podróż w kolejną przygodę i zapomnij o zmartwieniach korzystając z prostych gier i zabaw, które się nie nudzą!

Dzieci są pełne entuzjazmu. Z pakietem gier i zabaw podróż minie całej rodzinie co najmniej dwa razy szybciej. Gwarancję jakości masz zapewnioną, jako, że gry i zabawy przygotowała Angelika Maria Gąsior, autorka  “Strategii wychowania Przedsiebiorczego Dziecka”, blogerka parentingowa i trener rodziców w firmie Godmother Sp. z o.o.

Ten kurs jest dla każdego rodzica, który podróżuje z dziećmi. Niezależnie od tego czy mówimy tutaj o kilkunasto godzinnej podróży samolotem czy o drodze autem na zakupy.

Dzieci nie muszą się męczyć, Ty nie musisz się męczyć, a co ważniejsze, wspólnie i radośnie spędzony czas, wpłynie to na jakość Waszych relacji. Gry i zabawy nie wymagają od Ciebie wielkiego nakładu pracy, są praktyczne i wykorzystasz je bez problemu.

 

W spisie treści oznaczono zabawy 'bez przygtowania, bez akcesoriów', czyli takie, które wykorzystać możesz natychmiast po przesłuchaniu audiobooka. Oznaczono również 'akcesoria - zrób to sam' czyli zabawy, które możesz przygotować w domu i schować do torebki, czy schowka samochodowego na 'czarną godzinę'.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Dziecko w podróży. Gry i zabawy na długie godziny
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: