Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00024 003867 24089810 na godz. na dobę w sumie
Dziewczyna, która igrała z ogniem - audiobook
Dziewczyna, która igrała z ogniem - audiobook
Autor: Długość nagrania: 24:48:14
Wydawca: Czarna Owca Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-554-253-0 Rok wydania:
Lektor: Krzysztof Gosztyła
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller >> kryminał
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Druga z cyklu książek „Millennium”. W centrum zainteresowania stawia Lisbeth Salander, która uwikłana w budzącą grozę historię współczesną jednocześnie próbuje rozprawić się z demonami przeszłości.

Kontynuacja cyklu „Millennium”. Tym razem na plan pierwszy wysuwa się Lisbeth Salander. Czytelnik ma okazję zmierzyć się z jej dramatyczną historią i bliżej poznać tę fascynującą postać – intrygującą outsiderkę, utalentowaną hakerkę, ekscentryczną współpracownicę Mikaela Blomkvista.
Seria dramatycznych wypadków wywołuje u Lisbeth wspomnienia mrocznej przeszłości, z którą raz na zawsze postanawia się rozprawić.
Dwoje dziennikarzy dociera do niezwykłych informacji na temat rozległej siatki przemycającej z Europy Wschodniej do Szwecji ludzi wykorzystywanych w branży seksualnej. Wiele zamieszanych w to osób pełni w społeczeństwie odpowiedzialne funkcje. Historia dziennikarzy splata się z losami Lisbeth, która zostaje podejrzana o popełnienie ciężkiej zbrodni i jest ścigana przez policję, oraz Blomkvista, który nie wierzy w jej winę i zaczyna prowadzić własne śledztwo.
Trylogia „Millennium” to światowy fenomen literacki. Powieści Stiega Larssona sprzedały się już w milionach egzemplarzy. Książki szwedzkiego pisarza można czytać na wielu płaszczyznach: jak kryminały pełne mrocznych tajemnic, wielowątkowe współczesne powieści, i w końcu jak thrillery psychologiczne.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Dziewczyna, która igrała z ogniem
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: