Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00009 002776 23546815 na godz. na dobę w sumie
Energia! - audiobook
Energia! - audiobook
Autor: Długość nagrania: 11:47:56
Wydawca: MT Biznes Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-746-793-0 Rok wydania:
Lektor: Janusz German
Kategoria: audiobooki >> poradniki >> rozwój osobisty
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Nie poddawaj się depresyjnym nastrojom! Odnajdź w sobie energię! Żyj intensywnie! Książka Brendona Burcharda skutecznie zmotywuje Cię do działania.

Energia emocjonalna świata zaczyna dramatycznie spadać. Coraz bardziej zestresowani, zagubieni i zdezorientowani ludzie pragną od życia czegoś więcej. Pomimo faktu, że większość z nas dysponuje tym, co „konieczne” do tego, żeby być szczęśliwym, rzadko kiedy jesteśmy w pełni zadowoleni z życia i usatysfakcjonowani. Na dodatek mamy dręczące poczucie, że zasługujemy na coś znacznie więcej. Jak temu zaradzić?
W swojej energetyzującej książce Burchard uświadamia nam, że jedynym sposobem znaczącej poprawy jakości życia jest nauczenie się tego, w jaki sposób aktywować każdy z 10 podstawowych popędów, które charakteryzują każdą jednostkę ludzką: pragnienie większej kontroli, kompetencji, kongruentności, troski, łączności, zmiany, wyzwań, kreatywnego wyrazu, współudziału i świadomości.
Owe popędy wpływają na kształt wszystkiego, o czym myślisz, co czujesz i co robisz w życiu, dlatego zrozumienie ich istoty i panowanie nad nimi ma kluczowe znaczenie do osiągnięcia sukcesu i szczęścia. Strategiczne aktywowanie owych popędów w życiu codziennym to najszybsza droga ku temu, by zbliżyć się do pełni życia.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Energia!
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: