Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
02282 019479 23382099 na godz. na dobę w sumie
Ja, diablica - audiobook
Ja, diablica - audiobook
Autor: Długość nagrania: 15:03:42
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-144-572-2 Rok wydania:
Lektor: Magdalena Wójcik
Kategoria: audiobooki >> fantastyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Czy kogoś jeszcze zainteresuje kolejna powieść o wampirach? Diabły są znacznie ciekawsze, a w Piekle przedstawionym przez Katarzynę Berenikę Miszczuk chciałby się znaleźć niejeden śmiertelnik.

Gdy 20-letnia Wiktoria zostaje zamordowana, trafia – niestety – do piekła. Chociaż słowo „niestety” nie jest tu odpowiednie. Siedziba Szatana w ujęciu utalentowanej pisarki młodego pokolenia – Katarzyny Bereniki Miszczuk – bardzo odbiega od wyobrażeń, które wpoiła nam kultura. Nie dość że bohaterka zyskuje nadnaturalne zdolności, zamieszkuje w willi Los Diablos, przyjaźni się z samą Kleopatrą, to może także – gdy tylko zechce – wracać na Ziemię, kontynuować rozpoczęte przed śmiercią studia i romansować z ukochanym Piotrem. Okazuje się jednak, że życie po życiu też jest skomplikowane. Wiktoria staje przed koniecznością wyboru między ziemskim chłopakiem a przystojnym diabłem Belethem. Chce również dowiedzieć się, w jaki sposób i dlaczego zginęła. Prawda, którą odkrywa, jest szokująca…
„Ja, diablica” to fantastyka z elementami romansu i kryminału, okraszona świetnym poczuciem humoru. Autorka powieści w mistrzowski sposób łączy wątki znane nam z mitologii i historii z kulturą popularną. W jej opowieści pojawia się plejada barwnych postaci, nierzadko zaskakujących swoim postępowaniem, śmiesznych w dokonywanych wyborach i podejmowanych działaniach. Zagadka śmierci Wiktorii i jej rozterki miłosne, ukazane na tak bogatym tle, wciągają do ostatniej strony.
Powieść w interpretacji znakomitej aktorki dubbingowej Magdaleny Wójcik wzruszy i rozśmieszy niejednego czytelnika.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Ja, diablica
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: