Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00308 007146 20494362 na godz. na dobę w sumie
Kolor magii - audiobook
Kolor magii - audiobook
Autor: Długość nagrania: 09:43:43
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-144-538-8 Rok wydania:
Lektor: Krzysztof Tyniec
Kategoria: audiobooki >> literatura piękna, beletrystyka >> słuchowiska
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Pierwsza powieść Terry’ego Pratchetta, dzięki której pisarz zyskał sławę, a czytelnicy mogli poznać Świat Dysku. Naszym przewodnikiem będzie niedoszły mag Rincewind.

Do Ankh-Morpork przybywa pierwszy turysta. Dwukwiat pochodzi z Imperium Agatejskiego, w którego istnienie nikt do tej pory nie wierzył. Skoro jednak obcy już jest w mieście i wciska wszystkim „tu-bez-pieczenia”, to ktoś musi się nim zająć. Pada na pechowca Rincewinda. Wyrzucony z Niewidocznego Uniwersytetu (prawie) mag jest bowiem obdarzony jedną zdolnością niedostępną innym: zna język przybysza. Dwukwiat i jego tłumacz idealnie do siebie pasują – obaj mają niesamowity talent do popadania w kłopoty. I to duże, a nawet bardzo duże… Bo jak inaczej określić Śmierć depczącą im po piętach? Jeśli jeszcze podróżuje się z wielonożnym i dosyć żarłocznym Bagażem, to mnóstwo niebezpiecznych przygód jest murowane.
„Kolor magii” nie tylko wprowadza nas w barwny i momentami bardzo podobny do naszego Świat Dysku, ale także zapoznaje z fenomenalnym poczuciem humoru jego twórcy Terry’ego Pratchetta. Dzięki pełnej gier słownych i ironii powieści pisarz stworzył zupełnie nowy, własny rodzaj fantastyki.
Wszystkie walory książki podkreśla zabawna i pełna ekspresji interpretacja Krzysztofa Tyńca – doskonałego aktora dubbingowego.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Kolor magii
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: