Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00132 010994 23003810 na godz. na dobę w sumie
Księga dżungli - audiobook
Księga dżungli - audiobook
Autor: Długość nagrania: 06:26:23
Wydawca: Promatek Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-183-431-1 Rok wydania:
Lektor: Adam Hutyra, Marcin Nowakowski
Kategoria: audiobooki >> lektury szkolne, opracowania lektur >> klasy 1-3
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Mowgli chyba nie wiedziałby, jak dogadać się z współczesną młodzieżą. Nie oglądał filmów, nie czytał książek, nie miał komputera. Bo też na co miałyby mu się przydać w samym środku tropikalnego lasu?

Nie ma chyba człowieka, który lepiej od Mowgliego wiedziałby, na czym polegają prawa dżungli. Nie dowiedział się tego z książek ani z filmów. Wrzucony w sam środek tropikalnego lasu musiał przetrwać wśród zwierząt.
Życie w puszczy wymagało od chłopca wiele sprytu, mądrości i siły. W odkryciu wszystkich sekretów obcego terytorium pomagały mu niedźwiedź Baloo, pantera Bagheera i wąż Kaa. Opiekowały się nim jak przybrani rodzice i prawdopodobnie nauczyły więcej niż najmądrzejsze książki świata. Jasne jednak było, że nie inne zwierzęta równie chętnie zaakceptują jego obecność.
Nie ma się więc czemu dziwić, że historia Mowgliego spisana przez Rudyarda Kiplinga to jedna z ulubionych książek dzieci i młodzieży na całym świecie. W wersji audio zyskuje dodatkową jakość. Piękny tekst noblisty w połączeniu z doskonałą interpretacją aktorską Adama Hutyry oraz piosenkami w aranżacji i wykonaniu Marcina Nowakowskiego sprawiają, że słuchanie tej książki to prawdziwa przyjemność. Wydanie zawiera pełny tekst książki w tłumaczeniu Józefa Birkenmajera. Wszystko to sprawia, że jest to prawdziwie niepowtarzalna pozycja na rynku audiobooków, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających słuchaczy. Doceniło ją też jury nagrody Książka Audio 2008 r. i przyznało jej pierwsze miejsce w kategorii „Dla dzieci i młodzieży”.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Księga dżungli
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: