Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00382 006130 22759616 na godz. na dobę w sumie
Łatwa trudność zROZUMIEnia - audiobook
Łatwa trudność zROZUMIEnia - audiobook
Autor: Długość nagrania: 03:19:00
Wydawca: Złote Myśli Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7701-199-7 Data wydania:
Lektor: Hubert Chłopicki
Kategoria: audiobooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-24%)).

Wyobraź sobie, że Twoje życie jest nieustannie rejestrowane przez kamerę, która podąża za Tobą krok w krok. Dzięki niej co wieczór możesz ponownie spojrzeć na swój miniony dzień, podjęte działania i dokonane wybory. Taka dodatkowa para oczu pomogłaby Ci spojrzeć na Twoje życie z innej perspektywy.

Większość książek mówi o tym, jak tworzyć rzeczywistość. Ta mówi również o tym, jak ją odbierać i jak ją zROZUMIEć. Książka, którą masz przed sobą, pozwalać stworzyć tę „dodatkową parę oczu” i uświadomić sobie, że wiele sytuacji, które dziś wydają Ci się poza Twoją kontrolą, w rzeczywistości są wynikiem Twoich decyzji.


W swojej nowej książce Mariusz Szuba, znany i ceniony trener rozwoju osobistego, pokaże Ci: jak zmienić postrzeganie dotychczasowych działań, stawiając siebie po stronie przyczyny, i zROZUMIEć, kto naprawdę jest odpowiedzialny za To, co masz i kim jesteś; jak z łatwością radzić sobie z krytyką innych osób na poziomie emocjonalnym i rozpoznać ich rzeczywiste intencje wobec Ciebie; czego NIE CHCESZ się dowiedzieć na temat swoich własnych ograniczających decyzji; 4 kroki działania ludzi sukcesu, które kreują determinację i konsekwencję w swoich osobistych dążeniach.

Być może zadajesz sobie takie pytania, jak: „czego chcę od życia?”, „dlaczego częściej mi się nie udaje, niż udaje?”. Na pierwsze pytanie nikt poza Tobą nie zna odpowiedzi. Na drugie odpowiedź znajdziesz w tym poradniku.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Łatwa trudność zROZUMIEnia
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: