Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01358 023563 23574119 na godz. na dobę w sumie
Łowcy dusz - audiobook
Łowcy dusz - audiobook
Autor: Długość nagrania: 13:27:00
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-63162-37-5 Data wydania:
Lektor: Janusz Zadura
Kategoria: audiobooki >> fantastyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-14%)).

Ostatni zbiór opowiadań o Mordimerze Madderdinie, inkwizytorze z Hez-hezronu.

Ponownie przenośmy się do alternatywnej rzeczywistości rządzonej przez fanatyczny kler i święte inkwizytorium. Mroczny i niebezpieczny świat pełny zawiłych politycznych intrygi i zaskakujących zagadek. Tym razem Mordimer będzie starał się odkryć sekret klasztoru Amszilas. Rozstrzygnięte zostanie wiele wątków rozpoczętych w poprzednich częściach cyklu. Ponownie pojawi się również szalony Anioł Stróż Mordimera.

 

Jacek Piekara (ur. 19 maja 1965 w Krakowie) – polski pisarz fantasy i dziennikarz czasopism o grach komputerowych ('Świat Gier Komputerowych', 'Gambler', 'Click!', 'GameRanking', pseudonim: Randall), a także redaktor naczelny czasopisma 'Fantasy'.

Debiutował w sierpniu 1983 opowiadaniem Wszystkie twarze szatana na łamach miesięcznika 'Fantastyka'. Jego pierwszą powieścią był Labirynt (1987). Obecnie znany głównie z cyklu opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża oraz opowiadań o Mordimerze Madderdinie – inkwizytorze żyjącym w alternatywnym świecie, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością (Sługa Boży, Młot na czarownice, Miecz aniołów, Łowcy Dusz, Płomień i krzyż, Ja, inkwizytor. Wieże do nieba oraz Ja, inkwizytor. Dotyk zła). Wspólnie z Damianem Kucharskim napisał tom opowiadań Necrosis: Przebudzenie – wydany w kwietniu 2005 r.

Współpracował przy tworzeniu scenariusza gry komputerowej Książę i Tchórz, w której występuje Arivald – postać z jego opowiadań. Z czołówką polskich aktorów pracował jako reżyser dubbingów, prowadził również autorskie programy w radiu WAWA.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Łowcy dusz
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: