Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00416 006665 20491521 na godz. na dobę w sumie
M jak Merde - audiobook
M jak Merde - audiobook
Autor: Długość nagrania: 09:47:00
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-62686-43-8 Data wydania:
Lektor: Marcin Rudziński
Kategoria: audiobooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-14%)).

Kolejna część przygód Brytyjczyka znanego z poprzednich powieści Stephena Clarke'a,  będąca parodią klasycznych powieści kryminalnych. Czy główny bohater M jak Merde -  Paul West, zda egzamin na agenta 007, czy raczej ulegnie kobiecemu urokowi i da się wykorzystać czarującej M.

Paul West właśnie otrzymał ofertę nie do odrzucenia: dwa tygodnie słonecznych wakacji z piękną Glorią Monday. Zapowiada się długi, romantyczny wyjazd we dwoje, jednak M., jak lubi być nazywana nowa znajoma, zaczyna zachowywać się dosyć nieswojo: znika na całe dnie i prowadzi podejrzane rozmowy telefoniczne. M. zaczyna śledzić na francuskim wybrzeżu przemytników kawioru pozyskiwanego z jesiotrów. Niebawem okaże się, że ta piękność zamierza zapolować na znacznie grubszą rybę niż przemytnicy kawioru. Czy będzie nią… prezydent Francji? Czy urocza towarzyszka Paula będzie w stanie zabić?

Tymczasem serdeczna przyjaciółka Paula, Elodie, szykuje się do ślubu z francuskim arystokratą. Paul zostaje zaangażowany w przygotowanie przyjęcia. Sam pomysł, żeby Anglik gotował Francuzom, jest dość ryzykowny, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co go czeka. Napad bezpruderyjnych Angielek, francuscy komandosi – sprawy naprawę zaczną wymykać się spod kontroli.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

M jak Merde
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: