Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01137 004497 21542092 na godz. na dobę w sumie
Medytacja z Podświadomością 2: Oczyszczanie Czakramów - audiobook
Medytacja z Podświadomością 2: Oczyszczanie Czakramów - audiobook
Autor: Długość nagrania: 0:33:00
Wydawca: Rara Avis Centrum Wspierania Kreatywności Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-61427-45-2 Rok wydania:
Lektor: Paweł R. Stań
Kategoria: audiobooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Ozyszczanie Czakramów to podróż do swojego wnętrza, w której poprzez metaforyczny język Podświadomości wpływasz na strukturę energetyczną swojego ciała. Zmieniając swoje wnętrze automatycznie zmieniasz to, w jaki sposób wyrażasz siebie i jak interpretujesz rzeczywistość. W życiu codziennym objawi się to ukierunkowaniem na dążenie do harmonii i równowagi.

Uwaga: jak przy każdym 'oczyszczaniu' na początku mogą pojawić się 'negatywne zdarzenia i zbiegi okoliczności'. To naturalne, że najpierw z życia usuwane są toksyny - musisz mieć okazję do zastosowania nowych wzorców i schematów zachowań.

Komunikując się z Podświadomością korzystasz z symboliki Domu - jeśli 'Medytację z Podświadomością' masz już za sobą, to rozumiesz ideę i prawdopodobnie etap przygotowania również jest za Tobą.

Jeśli Medytacja z Podświadomością nie była wcześniej Twoim udziałem, to to nagranie również jest dla Ciebie. Pominiesz jednak własną diagnozę obecnego stanu.

Nie daję gotowych rozwiązań. Otrzymujesz narzędzie, które wymaga od Ciebie własnej aktywności i pracy ze sobą... Przyda Ci się bardziej, jeśli chcesz czegoś więcej niż relaks i chcesz rozumieć Podświadomość i bardziej świadomie korzystać z 'Mocy' Podświadomości.

Czym jest Twoja Podświadomość? Będziesz medytować z Podświadomością - dobrze byłoby wiedzieć, czym ona jest. W zależności od dziedziny nauki czy innych 'systemów', możesz znaleźć różne definicje. Powiem Ci, jak ja rozumiem Podświadomość: najbliższe mi analogie, to powiązania z półkulami mózgowymi i Huną.

Każda półkula stanowi oddzielny system i w dużym stopniu może funkcjonować niezależnie od drugiej. Każda z nich ma własne 'życie psychiczne', własną wrażliwość, świadomość i samoświadomość, w każdej z nich przebiegają właściwe dla niej procesy emocjonalne. Każdy z tych 'umysłów' specjalizuje się w odmiennych jakościowo funkcjach.

Lewa i prawa półkula tworzą jeden umysł i obie uczestniczą we wszelkich funkcjach psychicznych. Lewa półkula opracowuje materiał werbalny, prawa - materiał trudny do werbalizacji. Prawa półkula nie jest w stanie werbalizować tego, co wie - informacje w niej zawarte mają postać wyobrażeń i symboli. Lewa półkula rozpoznaje wyobrażenia prawej półkuli i zamienia je na słowa. Świadomość rozpoznaje, organizuje i asymiluje nowe informacje w ramach już istniejących - rozpoznaje powiązania między nowym bodźcem a tym, co jest już znane. Nie jest w stanie tworzyć nowych idei.

To z prawej półkuli pochodzą nowe pomysły i twórcze interpretacje, ale bez lewej półkuli te treści nie mogłyby zostać odkodowane, zrozumiane i wypowiedziane. Lewej półkuli odpowiada Świadomość, Prawej - Podświadomość. W Hunie jest podział na Średnie, Niższe i Wyższe Ja. Podświadomości odpowiada Niższe Ja, Świadomości - Średnie Ja. Niższe Ja, Podświadomość, jest tutaj charakteryzowane jako:

Zauważ, że stosując różnego rodzaju techniki pracy ze świadomością, medytację, wizualizację, treningi relaksacyjne, czy ogólnie 'Sekret' - wszystko sprowadza się do jednego: do pracy z Podświadomością.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Medytacja z Podświadomością 2: Oczyszczanie Czakramów
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: