Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00220 011819 21034195 na godz. na dobę w sumie
Między wariatami - audiobook 2R
Między wariatami - audiobook
Autor: Długość nagrania: Sun Dec 31 15:57:23 CET 1899
Wydawca: Wielka Litera Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-64142-27-7 Data wydania:
Lektor: Wojciech Mecwaldowski
Kategoria: audiobooki >> dokument, literatura faktu, reportaże
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

W „Gaumardżos” podróżował po Gruzji, a w opowieściach terenowo-przygodowych Między wariatami Marcin Meller odwiedza Afrykę, Bliski Wschód, bierze udział w chuligańskiej wyprawie kiboli i jest deportowany z Kurdystanu.

Meller potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów Wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje uniwersalnych zasad. A wszystko opowiada z właściwym sobie humorem, dystansem, ciętym językiem. Uzupełnia historie o prywatne dygresje i komentarze przyjaciół i wrogów. Poza felietonami i reportażami publikowanymi w prasie, w książce znajdują się również teksty zdradzające kulisy pracy dziennikarza, nieznane fakty i „afery” związane z niektórymi kontrowersyjnymi wypowiedziami autora, inne historie mają swoją kontynuację „po latach” lub zostały skomentowane „świeżym okiem”.

Marcin Meller - urodzony w 1968 roku. Syn Beaty i Stefana. Mąż Ani, ojciec Gucia. Warszawiak z urodzenia, historyk z wykształcenia, dziennikarz z zawodu. Obecnie pisze do 'Newsweeka' i pokazuje się w TVN i TVN24. Kibic Legii i miłośnik ruskich pierogów. Współautor z Anną Dziewit-Meller bestsellerowej książki Gaumardżos! Opowieści z Gruzji. Mieszka w Warszawie.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

www.pozycjeobowiazkowe.pl 25 najlepszych audiobooków przesłuchanych w 2018 roku ~ Pozycje Obowiązkowe
soy-como-el-viento.blogspot.com Myśli i słowa wiatrem niesione: "Jak żyć w tym świecie i nie zwariować" (Macin Meller "Między wariatami")

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Między wariatami
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: