Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00715 036843 23427103 na godz. na dobę w sumie
Miś zwany Paddington - audiobook R
Miś zwany Paddington - audiobook
Autor: Długość nagrania: 03:00:00
Wydawca: Auditus Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-924873-4-0 Data wydania:
Lektor: Artur Barciś
Kategoria: audiobooki >> dla dzieci i młodzieży
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-19%)).

„- Niedźwiedź? Na stacji? – spytała pani Brown, spoglądając na męża ze zdumieniem. – Co ty opowiadasz, Henryku! To niemożliwe!”

A jednak!

Ponad 50 lat temu pojawił się na londyńskim dworcu jako nielegalny imigrant z dalekiego Peru, w kapeluszu, z walizeczką i słojem marmolady (prawie pustym). I właśnie wtedy, na stacji Paddington, spotkali go państwo Brown.  To spotkanie zupełnie odmieniło życie ich rodziny i nic nie było już takie jak dawniej, a zwyczajne sprawy – jak choćby kąpiel, podróż metrem, zakupy w domu towarowym czy wyjazd nad morze – stawały się całkiem nie-zwyczajne, jeśli ich uczestnikiem był miś Paddington.

O przygodach najbardziej urokliwego misia na świecie czyta znakomity aktor teatralny i filmowy Artur Barciś, który znany jest ostatnio z dwóch seriali emitowanych przez TVP 1 - 'Doręczyciel' i „Ranczo'.

'Zaprosiliśmy do współpracy Artura Barcisia, ponieważ jest świetnym aktorem. Poza tym, i nie jest to wcale powód błahy, Artur Barciś chciał nagrać Misia, którego pamięta z dawnych lat, a Paddington to jedna z ulubionych książek Jego Żony. Jej czytanie to powrót do krainy dzieciństwa. Skąd wiedzieliśmy, że chce nagrać dla nas Paddingtona? Od czasu do czasu pracujemy razem przy nagrywania innych audiobooków i bardzo to lubimy, bo praca z Arturem Barcisiem to sama przyjemność.' - mówią Renata i Piotr Kuśmierkowie, właściciele Wydawnictwa Auditus. Kuśmierkowie podkreślają również, że Artur Barciś wspaniale czyta książki dla dzieci (choć nie tylko), a nie każdy aktor to potrafi.

'Miś zwany Paddington' jest pierwszym audiobookiem w nowej serii 'Hokus-Pokus' przeznaczonej dla dzieci. W nagraniu wykorzystano klasyczne już tłumaczenie autorstwa Kazimierza Piotrowskiego.

Patronami wydania są: nexto.pl, telewizja MiniMini, portale miastodzieci.pl, Tygodnik medialny mediaFMnet, Ksiazki.TV, miesięcznik „Polski Caravaning”.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Recenzje na blogach:

mcagnes.blogspot.com Dowolnik: "Miś zwany Paddington" Michael Bond - że też nie znałam tego wcześniej!

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Miś zwany Paddington
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: