Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00146 002716 22446813 na godz. na dobę w sumie
Misja 5 z 9. Pracownik czy przedsiębiorca? Do czego jesteś powołany? - audiobook
Misja 5 z 9. Pracownik czy przedsiębiorca? Do czego jesteś powołany? - audiobook
Autor: Długość nagrania: 86 min
Wydawca: The Black Horse Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-65391-74-2 Data wydania:
Lektor: Piotr Michalak
Kategoria: audiobooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Być może wciąż wahasz się, czy powinieneś prowadzić własną firmę, co jest związane ze sporym ryzykiem, czy może jednak pracować na bezpiecznym etacie?

 

Nieodkryte powołanie zawodowe sprawia, że czujemy niepewność, lęk, nie wiemy, co chcemy robić w życiu. A przecież życie na ziemi jest krótkie... Zbyt krótkie, żeby czuć się nieszczęśliwym, robiąc coś, do czego nie jesteśmy predysponowani.

 

W praktyce okazuje się, że nie każdy będzie sprawdzał sięjako przedsiębiorca i też nie każdy będzie sprawdzał się, pracując dla kogoś, na etacie. Każdy człowiek ma swoje indywidualne powołanie zawodowe.

Jak je odkryć?

Oczywiście możesz to przetestować samemu: popracować kilka lat na etacie, a później poprowadzić firmę przez kilka lat (lub odwrotnie) i po zdobyciu takiego doświadczenia ocenić, do czego czujesz się powołany. Możesz też pójść na skróty i wykorzystaćwiedzę, doświadczenie, badania innych osób. I dzięki temu odkryć, czy powinieneś iść w kierunku własnej firmy, czy pracy dla kogoś.

 

Piotr Michalak, przedsiębiorca, znany trener biznesu i rozwoju osobistego odkrył swoją misję, wizję i powołanie już wiele lat temu. Dzięki temu odnosi duże sukcesy, czując się przy tym szczęśliwy. Piotr przygotował dla Ciebie specjalne szkolenie/kurs.

 

Z tego kursu dowiesz się:

 

Inwestycja w to szkolenie może ZNACZĄCO polepszyć Twoje życie. Dzięki inwestycji w ten kurs możliwe, że odkryjesz swoje prawdziwe powołanie, które da Ci prawdziwe szczęście.

 

Zamów teraz kurs „Pracownik czy przedsiębiorca? Do czego jesteś powołany?”, odkryj swoje predyspozycje zawodowe i działaj w zgodzie z nimi.

 

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Misja 5 z 9. Pracownik czy przedsiębiorca? Do czego jesteś powołany?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: