Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00028 006284 22576306 na godz. na dobę w sumie
Modern Love - audiobook
Modern Love - audiobook
Autor: Długość nagrania: 8:14:00
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 9788382349795 Data wydania:
Lektor: Anna Dereszowska, Filip Kosior
Kategoria: audiobooki >> literatura piękna, beletrystyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

Kolekcja najlepszych tekstów z kultowej rubryki 'The New York Times', na podstawie której powstał znakomity serial 'Modern Love'.

Młoda kobieta przeżywa pięć etapów żałoby po odrzuceniu. Obiecująca czwarta randka pewnego mężczyzny kończy się na pogotowiu. Prawniczka z chorobą afektywną dwubiegunową doświadcza wzlotów i upadków randkowania. Wdowiec ma opory przed przedstawieniem dzieciom nowej partnerki. Siedemdziesięcioletnia rozwódka wspomina piękno i zgliszcza dawnych związków.

'Modern Love' to zbiór najbardziej poruszających opowieści o miłości, którymi podzielili się czytelnicy „The New York Timesa”. Miesza się w nich nowojorskość z uniwersalnością, happy endy z 'real endami'. Wszystkie łączy głęboka szczerość. To idealna lektura dla każdego, kto kochał i był kochany, stracił, cierpiał, śledził swe dawne miłości w mediach społecznościowych albo tęsknił za prawdziwym uczuciem. Innymi słowy, dla wszystkich tych, których ciekawią zagadki ludzkiego serca.

Na podstawie 'Modern Love' powstał zbierający świetne recenzje serial, w którym wystąpili m.in. Anne Hathaway, Tina Fey, Andy Garcia, Catherine Keener i Andrew Scott. Można go oglądać na platformie Amazon Prime. W przygotowaniu kolejny sezon serialu.

Daniel Jones jest redaktorem jednej z najpopularniejszych rubryk 'The New York Timesa' - 'Modern Love', którą prowadzi od 2004 roku. Jest autorem kilku książek, m.in. 'Love Illuminated: Exploring Life's Most Mystifying Subject with the Help of 50,000 Strangers','The Bastard on the Couch: 27 Men Try Really Hard to Explore Their Feelings About Love, Loss, Freedom, and Fatherhood', a także powieści 'After Lucy', która była finalistką Barnes & Noble Discover Award. Jones prowadzi również bardzo lubiany podcast 'Modern Love'. Mieszka w Nowym Jorku i w Northampton.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Modern Love
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: