Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00123 003176 21535716 na godz. na dobę w sumie
OBE wibracje - audiobook
OBE wibracje - audiobook
Autor: Długość nagrania: 02:00:08
Wydawca: Rara Avis Centrum Wspierania Kreatywności Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-61427-33-9 Rok wydania:
Lektor: Paweł R. Stań
Kategoria: audiobooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

W OBE Wibracjach poprowadzę Cię do tego transu, który towarzyszy bezpośredniemu „wyjściu” z ciała fizycznego, charakteryzowanemu właśnie przez specyficzne odczucia. W trakcie nagrania maksymalnie rozluźnisz swoje ciało. Dzięki temu, że wyeliminujesz większość bodźców płynących z ciała fizycznego otworzysz się na zupełnie nowe doznania, a co za tym idzie - otworzysz się na zupełnie nowe informacje.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek myśleć o tym, jakie odczucia, jakie wrażenia docierałyby do Ciebie, gdyby nie było ciała fizycznego i zmysłów? Wiem, że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka. Wiem, co znaczy strach przed śmiercią, pierwsze doświadczenia poza ciałem, uczucie „wychodzenia” z ciała...

Dzięki temu nagraniu możesz bezpośrednio przenieść swoją Świadomość do ciała „niefizycznego”. Ograniczając wpływ bodźców z ciała możesz zmierzyć się ze swoim przyzwyczajeniem do postrzegania siebie jako ciała i innymi schematami, którymi kierujesz się w życiu. Jak szybko to się stanie zależy od 'sztywności' Twoich przyzwyczajeń - będzie Ci zdecydowanie łatwiej, jeśli pierwsze doświadczenia OBE/LD masz już za sobą... A jeśli jeszcze to doświadczenie jest przed Tobą, to cały świat stoi przed Tobą otworem...

OBE (z ang. out of body experience) - doświadczenie poza ciałem, jest to świadome doświadczanie realnej rzeczywistości, nie będąc obecnym w ciele.

Co to znaczy „realnej rzeczywistości”? Wydawać by się mogło, że chodzi o tę otaczającą nas rzeczywistość, nasz fizyczny świat. Jednak biorąc pod uwagę specyfikę „narzędzia”, jakim się posługujemy podczas OBE, doświadczać możemy nie tylko „fizycznego” świata. Monroe opisuje trzy rodzaje światów - rzeczywistość naszego „Realu”, obszar drugi i obszar trzeci będący czymś na wzór „światów równoległych”... Więcej w instrukcji załączonej do nagrania.

Kroki do OBE Wibracji:

Przygotowanie: nie wymaga specjalnych przygotowań. Zadbaj o wygodne miejsce i czas, żeby nikt Ci nie przeszkadzał. Możesz również sprawdzić efekty ćwiczenia w różnych warunkach, np. o różnych porach dnia, z ciałem o różnym poziomie energii (ciało wypoczęte / zmęczone) itp.

Kroki:

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

OBE wibracje
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: