Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00167 003319 20652758 na godz. na dobę w sumie
Ostatnia noc w Chateau Marmont - audiobook
Ostatnia noc w Chateau Marmont - audiobook
Autor: Długość nagrania: 11:52:45
Wydawca: Albatros Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-659-288-6 Rok wydania:
Lektor: Maria Seweryn
Kategoria: audiobooki >> literatura piękna, beletrystyka >> literatura piękna
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Julian marzył o wielkiej karierze. Wierzył, że będzie jednym z największych muzyków na świecie. Gdy sława wreszcie zapukała do jego drzwi, jego małżeństwo stanęło przed ciężką próbą...

Brooke i Julian od pięciu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Brooke, z zawodu dietetyczka, pracuje na dwa etaty, by utrzymać siebie i męża, utalentowanego muzyka u progu wielkiej kariery. W końcu Julian podpisuje kontrakt na pierwszą płytę, inwestując wszystkie oszczędności. Nagrywa ją i po występie w telewizyjnym show z Jayem Leno z dnia na dzień staje się gwiazdą. Sława spada na oboje młodych jak grom z jasnego nieba. I jak wszystko, co nieoczekiwane, ma swoją cenę.
Z jednej strony – koncerty, ciągłe podróże, obiady w drogich restauracjach, zaproszenia na ekskluzywne przyjęcia, rzesze fanów i fanek oraz markowe ciuchy. Z drugiej – utrata prywatności, paparazzi koczujący przed domem, złośliwe, nierzadko kłamliwe artykuły na łamach tabloidów. Brooke stopniowo przestaje odnajdywać się w nowej rzeczywistości – sytuacja zaczyna ją przerastać. Kiedy prasa publikuje zdjęcie jej męża w pokoju hotelowym z inną kobietą, musi robić dobrą minę do złej gry i pod gradem pytań reporterów udawać, że nic się nie stało.
Pamiętna noc w hollywoodzkim hotelu Chateau Marmont... Czy naprawdę do niczego tam nie doszło, a jej małżeństwo z Julianem ma jeszcze przyszłość? A może nadszedł czas, by zadbała o realizację własnych marzeń?

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Ostatnia noc w Chateau Marmont
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: