Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00131 004935 22441841 na godz. na dobę w sumie
Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces? - audiobook
Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces? - audiobook
Autor: Długość nagrania: 95 min
Wydawca: The Black Horse Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-65391-35-3 Data wydania:
Lektor: Joanna Janowicz
Kategoria: audiobooki >> ekonomia, biznes, finanse
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

To jest audiobook o kobiecej pewności siebie. Nie mówi o pewności siebie po prostu, choć jest ona niezwykle istotna na wielu polach, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, ale o tej kobiecej właśnie.

Powiedz, jak często Ty sama bywasz z siebie niezadowolona? Niepewna tego, czy poradzisz sobie z nowym wyzwaniem? Mężczyzna generalnie jest dumny… z bycia mężczyzną. Po prostu.

Kobieta w biznesie niezwykle często, sama stawia przed sobą przeszkody. Na pewno słyszałaś o szklanych sufitach, czy lepkich podłogach, to metafory, które mają pokazać, że kobietom jest trudniej. Przyjrzyj się, czyż w ten sposób nie budują przypadkiem lekceważącej i niedoceniającej postawy wobec siebie samych?

 

Jak oswoić wewnętrznego krytyka, by był przyjacielem? Jak mieć przekonania, które umacniają Cię w tym, że jesteś wyjątkowa? Jak z sympatią pożegnać męczącą perfekcjonistkę w sobie? Tutaj znajdziesz odpowiedź na te i wiele innych pytań. Audiobook jest pełen serca i oddania w mojej misji budowania silnych kobiecych marek. Powstał, ponieważ z moich codziennych doświadczeń z kobietami – prezesami, dyrektorami, artystkami, specjalistkami, matkami, czy kobietami po prostu, wynika, że poczucie kobiecej pewności siebie jest bezcenne.

 

Co daje Ci ten audiobook?

1. pozbędziesz się własnych ograniczeń, które hamują Twój rozwój i blokują sukcesy zawodowe i prywatne

2. nauczysz się, jak włączać kreatywność i wyłączać automatyzm myślowy w Twoich działaniach

3. poznasz sposób na wewnętrznego krytyka, który przeszkadza Ci w realizacji planów

4. nauczysz się samodzielnie kierować przekonaniami na temat własnego potencjału

5. dowiesz się, co jest pewnością siebie, a co nią nie jest

6. pozbędziesz się ograniczeń i z pełnym optymizmem zaczniesz budować swoją markę osobistą

 

PEWNOŚĆ SIEBIE. BĄDŹ JAK DIAMENT to unikatowy w Polsce program, który pozwala Ci samodzielnie w efektywny sposób wpływać na wszystkie obszary Twojego życia: relacje i związki, biznes i życie prywatne, poprzez świadome budowanie swojej pewności siebie.

 

1. Zastanawiałaś się kiedyś, jak inni budują swoje życie? Dlaczego mają lepsze związki, więcej szczęścia, doskonałe relacje, zarabiają więcej i zajmują najwyższe stanowiska? Jak to się dzieje, że biorą to czego dokładnie chcą? Co sprawia, że korzystają z największych szans, które daje im życie?

2. Dobra wiadomość jest taka: Ty też możesz się tego nauczyć, a druga dobra wiadomość to ta, że właśnie masz przed sobą audiobooka, który w prosty sposób, także poprzez ćwiczenia pokaże Ci jak możesz się tego nauczyć. Kluczem jest tu Twój poziom pewności siebie. Wysłuchaj teraz jego treści, aby jeszcze dziś rozpocząć fascynującą pracę, która maksymalnie zwiększy Twój potencjał.

3. Ten audiobook jest po to, byś pewnym krokiem wchodziła na największe sceny życia i mocnym głosem mówiła o sobie to, co najlepsze. Nie potrzebujesz zewnętrznych pochwał, jeśli przede wszystkim uwierzysz w siebie sama! Jesteś wspaniała. I tego się trzymaj!

 

Powodzenia. życzę Ci wielu biznesowych sukcesów!

Audiobook dedykowany jest dla kobiet, jednak i mężczyźni będą mogli dzięki niemu otworzyć się już teraz nową jakość życia.

 

JOANNA JANOWICZ strateg marki, business&life coach, doradca wizerunkowy. Wyróżniona nominacją do tytułu „Człowiek Roku BRIEF 2012” w kategorii „Ludzie PR” za profesjonalną komunikację związaną z Oficjalną Strefą Kibica na EURO2012TM w Poznaniu. Jej projekty PR realizowane dla EURO Poznań 2012 otrzymały statuetkę Złotych Spinaczy i 3 wyróżnienia Związku Firm Public Relations. Za zmianę wizerunku Stadionu Narodowego w Warszawie, uhonorowana nagrodą specjalną PRoton TERAZ POLSKA. Współpracowała z największymi mediami w Polsce i za granicą: TVN, Polsat, Radio ZET, RMF, Polskie Radio, Discovery Int.

 

Autorka audiobooków „Wizerunek w biznesie. Zarabiasz na nim czy tracisz” oraz „Pewność siebie. Bądź jak diament”.


Przygotowuje personalizowane strategie dla firm i pracuje z osobami indywidualnymi nad ich marką osobistą. Zorganizowała trzy edycje Magicznych Metamorfozy dla Mam z Drużyną Szpiku. Prowadzi autorskie szkolenia wizerunkowe i motywacyjne. Współpracowała i współpracuje m.in. z firmami: BZ WBK, INEA Stadion, Stary Browar Blow Up Hall5050, PL Europa S.A., Karlik Art VOLVO, HOT_elarnia****&SPA_larnia daySPA, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Siostry Hybiak z TVP The Voice of Poland. Na polski rynek wprowadza amerykański brand Taylor Says - dla kobiet odważnych i wyjątkowych. Nurkuje, biega, jeździ na desce, morsuje. Mówi: Jeśli już masz myśleć, to THINK BIG! Zarządza joannajanowicz.com i taylorsays.pl

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Pewność siebie. Bądź jak diament. Pozbądź się ograniczeń, które spowalniają cię w życiu. Przesłanie dla kobiet - czego tak naprawdę potrzebujesz, by odnieść sukces?
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: