Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00827 017408 21096503 na godz. na dobę w sumie
Po prostu żyj! - audiobook
Po prostu żyj! - audiobook
Autor: Długość nagrania: 02:34:00
Wydawca: Złote Myśli Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7582-911-2 Data wydania:
Lektor: Robert Grabka
Kategoria: audiobooki >> praktyczna edukacja, samodoskonalenie, motywacja
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-28%)).

To, że jesteś na tej stronie i czytasz ten tekst, potwierdza to, że chcesz, aby Twoje życie stało się pełniejsze. Być może nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, ale...

Czy wiesz, że JAKOŚĆ NASZEGO ŻYCIA zależy od 42 obszarów, o których praktycznie nie mamy pojęcia?

Domyślam się też, że ta strona nie otworzyła Ci się przypadkiem. Może coś podpowiedziało Ci, że warto tutaj zajrzeć. Trafiłeś tutaj z czyjejś rekomendacji. Być może skierował Cię tutaj jakiś email.

Gdzie znajduje się potężny klucz do zmiany jakości Twojego życia?

Ta publikacja pomoże Ci odnaleźć klucz do podniesienie jakości Twojego życia, ale paradoksalnie nie ma go w tej publikacji. On tkwi tak naprawdę w Tobie i bez Twojej pomocy ta publikacja będzie kolejną ślepą uliczką w Twoim życiu. Ten klucz porusza 42 zapadek zamku, który trzyma Cię w więzieniu Twojego obecnego życia. W niewoli sytuacji, w której się obecnie znajdujesz.

Dlatego pytam Cię: Czy chcesz to zmienić? Jeżeli tak, to po prostu przeczytaj ten tekst, a prawdopodobnie dowiesz się, jak to zrobić.

Tak naprawdę w tej publikacji nie chodzi tylko o poprawę jakości życia, ale o coś więcej. Najczęściej nazywamy ten stan:

 • szczęściem;
 • realizowaniem się;
 • spełnionym życiem.

  Odpocznij od długów, inwestowania i kryzysu, czyli bogactwo możliwe nawet bez pieniędzy?

  Ta publikacja wypełni pewną lukę w tematyce ostatnio wydawanych przez Złote Myśli publikaji. Prawdopodobnie udało Ci się zauważyć, że na szczycie naszych bestsellerów królują ostatnio pozycje mówiące o sukcesie przez pryzmat pieniędzy, publikacje związane z finansami, inwestowaniem.

  Ten tekst to nie miejsce na dyskusje o tym, czy pieniądze dają czy nie dają szczęścia. Najważniejsze, że powstała publikacja, która będzie odskocznią dla tych osób, które są wolne finansowo albo w ogóle nie łączą ze sobą pojęć szczęście -pieniądze i chciałyby zająć się i zadbać o inne, równie ważne, obszary życia.

  O naszym szczęściu decyduje 42 obszarów, które dopiero po odpowiednim zsynchronizowaniu dają gwarancję pełni życia. I do tego stan Twojego portfela nie ma tutaj żadnego znaczenia.

  Dlatego jeżeli należysz do grona osób, które chcą na chwilę odpocząć od tematyki pieniędzy, długów i inwestycji, zapraszam Cię do zapoznania się z 'Po prostu żyj!'.- Zbyszek Musielak

  Skoro wiesz już, czego dotyczy publikacja 'Po prostu żyj!', to cieszę się, że jesteś jeszcze ze mną. Wiele osób wyszłoby ze strony w momencie, w którym okazało się, że 'nie będzie o pieniądzach, bogactwie itd...'. Prawdopodobnie należysz jednak do grona tych osób, które chcą najzwyczajniej w świecie poprawić jakość swojego życia i wiedzą, że nie wszystko musi obracać się wokół pieniędzy. Dodatkowo zapewne jesteś osobą, która:

 • wierzy, że jej życie „z dzisiejszego” dnia nie musi być normą za miesiąc, rok czy kilkanaście lat.
 • wie, że można stale pracować nad sobą i poprzez zmianę siebie zmieniać świat.
 • rozumie, że zmiana jakości życia nie przydarza się tym, którzy leżą przed telewizorem, oczekując na cud, ale tym, którzy są aktywni i chcą mieć wpływ na swoje życie.

  Skoro wiem już, że zależy Ci na osobistym rozwoju, chcesz, żeby Twoje życie cały czas nabierało nowych barw, nie lubisz godzić się z przeciętnością w życiu, to chcę Ci pogratulować oraz powiedzieć, że rozumiem, jak dużo energii potrzeba, by kroczyć drogą ludzi sukcesu. Dlatego zapytam Cię:

  Czy często zadajesz sobie pytania:

 • czy moje życie jest na odpowiednim poziomie?
 • czy żyję pełnią życia?
 • czy mam to, na co tak naprawdę zasługuję?
 • czy to, co udało mi się osiągnąć, to maksimum?
 • co pomyślę o swoim życiu w wieku 60, 70 czy 80 lat?
 • co tak naprawdę pozostawię po sobie innym?

  Skąd wiem, że przynajmniej jedno z nich zadałeś sobie w tym tygodniu? Myślę, że towarzyszą one każdemu człowiekowi. Z tą małą różnicą, że dla tej grupy, która już nie czyta tego tekstu, tego typu pytania są często źródłem smutku i lęku. Dla Ciebie, osoby kochającej życie, te pytania to źródło siły i prawdziwe paliwo rozwoju.

  Poznaj przewodnik pokazujący, jak w prosty sposób podnieść jakość swojego życia.

  Tutaj docieramy do prawdziwego celu tego tekstu. Być może odezwały się w Tobie emocje i gdzieś w swoim wnętrzu wiesz, że możesz podnieść jakość swojego życia. Pojawiają się jednak kolejne pytania:

 • Co jest wyjątkowego w tej publikacji? Co zmieni się, gdy ją usłyszysz?

  Celowo odpowiedzi na te pytania nie uzyskałeś wcześniej. Chodziło o to, aby ten tekst zmusił

 • Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

  Darmowy fragment publikacji:

  Pobierz darmowy fragment (mp3)

  Gdzie kupić całą publikację:

  Po prostu żyj!
  Autor:

  Opinie na temat publikacji:


  Inne popularne pozycje z tej kategorii:


  Czytaj również:


  Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: