Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00101 009115 22950707 na godz. na dobę w sumie
Ścianka działowa - audiobook
Ścianka działowa - audiobook
Autor: Długość nagrania: 05:14:04
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-144-523-4 Rok wydania:
Lektor: Maria Seweryn
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller >> kryminał
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Życia nie da się zaplanować od początku do końca. Tę starą jak świat prawdę tym razem odkrywa Dionizy Fiotroń, bohater powieści Izabeli Sowy.

Stłuczona filiżanka, ścianka działowa, która znienacka pojawia się w mieszkaniu, to z pozoru wydarzenia tak błahe, że nie warto przywiązywać do nich wagi. A jednak mogą zupełnie zmienić naszą codzienność. Przekonuje się o tym bohater słodko-gorzkiej powieści Izabeli Sowy.
Dionizy Fiotroń, przedstawiciel klasy średniej, wiedzie życie perfekcyjnie uporządkowane. Z wielką precyzją realizuje zadania zawodowe i zdobywa kolejne stopnie doskonałości w pracy nad rozwojem osobistym. Jego spokojna, zaplanowana w najdrobniejszym szczególe egzystencja ulega jednak radykalnej zmianie. Dionizy Fiotroń zaczyna podejrzewać swoją żonę o romans. Nie mając konkretnych dowodów na małżeńską zdradę, decyduje się skorzystać z pomocy nietypowej detektyw. Za rozwiązanie sprawy przyjdzie mu zapłacić jednym tygodniem ze swojego życia...
Zajmująca fabuła, pełna błyskotliwego humoru i celnych obserwacji, jest dla autorki punktem wyjścia do głębszej refleksji. Izabela Sowa w sobie właściwym ciepłym stylu przekonuje nas, że nie warto rozmieniać życia na drobne.
Zabawne perypetie Fiotroniów i niekonwencjonalne metody działania tajemniczej detektyw Brzytwy przybliża nam znakomita aktorka teatralna i filmowa Maria Seweryn.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Ścianka działowa
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: