Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00018 003665 22425546 na godz. na dobę w sumie
Snajper uwodziciel - audiobook
Snajper uwodziciel - audiobook
Autor: Długość nagrania: 02:35:10
Wydawca: RTCK Wydawnictwo Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-485-506-1 Rok wydania:
Lektor:
Kategoria: audiobooki >> religie, wierzenia, sprawy duchowe >> religie i wyznania
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Kim jest prawdziwy mężczyzna? Jakich zasad powinien przestrzegać? Gdzie tkwi jego wewnętrzna siła? Tego dowiemy się z seminarium, które czerpie swą moc z bogactwa Biblii.

„Co to znaczy być prawdziwym mężczyzną i jak się komunikować z drugą połową, żeby zadziałało? Posłuchaj i zmierz się, najpierw z samym sobą, a później z tą wybraną i jedyną. Polecam” – Radosław Pazura

„Początkowo chciałem zatytułować to seminarium «Dlaczego mężatki są łatwiejsze? I jak sprawić, żeby Twoja żona chciała tylko Ciebie».
Dlaczego?
Oczywiście, żeby żonatych mężczyzn wyrwać z letargu i zmusić do myślenia: Chłopy! (…) Uwodzenie na ślubie się nie kończy!
Wielu mężczyznom wydaje się, że gorący romans, który wymaga od faceta twórczego myślenia i odwagi, to domena młodzieńców albo jeszcze ewentualnie narzeczonych. Tymczasem mężczyzna im starszy, im dłużej związany z kobietą, tym potężniejszą powinien dysponować charyzmą osobistą, mądrością i siłą.
Przede wszystkim dlatego, że obiecał wybrance swego serca miłość, a ta może się skutecznie wyrazić tylko w romansie, który się rozwija. Który wciąż zaskakuje. Który zaprasza w podróż, przygodę i rozkosz odkrywania nowych światów.
Po drugie, w życiu mężczyzny pojawiają się inne kobiety: córki, wnuczki. Im także musi objawić w sobie wzorzec uwodziciela, jeśli zależy mu, by później znalazły sobie takich mężczyzn, z którymi mogłyby być szczęśliwe.
Uznałem, że wiedza na temat etycznego uwodzenia potrzebna jest też mężczyznom młodym i tym, którzy wciąż szukają miłości swego życia. Zwłaszcza że całe bycie uwodzicielem to nie kwestia (…) technik, strategii czy skryptów wykutych na blachę. (…) to potężne zadanie wykształcenia w sobie męskiej tożsamości i kręgosłupa. Im wcześniej się zacznie tę budowę, tym lepiej” – o. Fabian Błaszkiewicz SJ

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Snajper uwodziciel
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: