Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00057 002645 22763106 na godz. na dobę w sumie
Sosnowe dziedzictwo - audiobook
Sosnowe dziedzictwo - audiobook
Autor: Długość nagrania: 07:55:34
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-961-232-1 Rok wydania:
Lektor: Anna Rusiecka
Kategoria: audiobooki >> obyczajowe
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-50%)).
Debiut literacki Marii Ulatowskiej nareszcie w wersji audio. Ciepła opowieść o 30-letniej Annie, której przeszłość zgotowała najwspanialszą niespodziankę – pomogła odnaleźć własne miejsce na ziemi.

Anna Towiańska niespodziewanie zostaje właścicielką Sosnówki, pięknego, starego dworku na Kujawach. Opuszczony i zaniedbany dom odziedziczony po matce wymaga solidnego remontu. Anna postanawia przywrócić mu dawny blask. Przygarnia porzuconą psinę, a w wolnym czasie poznaje sympatycznych mieszkańców pobliskiego miasteczka. Samozwańczy parkingowy Dyzio pilnujący porządku na rynku, przystojny weterynarz Grzegorz, właściciel firmy remontowej Jacek i mały Florek szukający ciepła i miłości – wszyscy oni ulegają urokowi nowo przybyłej dziedziczki z Sosnówki. Nic więc dziwnego, że kobieta postanawia zostać tam na dłużej.
Prześliczna Anna cieszy się urokami starego dworu i odkrywa sejf zamknięty na cztery spusty. Okazuje się, że ten osobliwy stojak na paprotkę przez prawie pół wieku strzegł pewnego rodzinnego sekretu...
„Sosnowe dziedzictwo” to magiczna, pełna ciepła historia, o której prawdopodobnie marzy potajemnie większość kobiet. Przeszłość sięgająca do czasów II wojny światowej przeplata się tu z codziennością i sielską atmosferą kujawskiej wsi. Trudno nie ulec urokowi tej bajkowej książki, której ciepło emanuje z każdej kolejnej strony.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Sosnowe dziedzictwo
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: