Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01120 027029 21125785 na godz. na dobę w sumie
Spełnienie - audiobook
Spełnienie - audiobook
Autor: Długość nagrania: 09:18:20
Wydawca: Laurum Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-746-777-0 Rok wydania:
Lektor: Masza Bogucka-Steczek
Kategoria: audiobooki >> poradniki >> rozwój osobisty
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Kariera, stres, pospiech... Czy taki styl życia to gwarancja szczęścia? Wysiądź z tego pędzącego donikąd pociągu i wraz z Arianną Huffington zastanów się, na czym polega sukces.

„Jeśli będziemy mieć szczęście, to na grę zwaną życiem mamy do dyspozycji około trzydziestu tysięcy dni. To, w jaki sposób będziemy grać, zależy od tego, co jest dla nas najważniejsze” – fragment książki

Arianna Huffington przekonuje nas o konieczności przedefiniowania pojęcia sukcesu. Współzałożycielka i redaktorka naczelna Huffington Post Media Group – jednej z najszybciej rozwijających się firm medialnych na świecie – uznawana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet na naszym globie, była, według wszelkich tradycyjnych miar, prawdziwą kobietą sukcesu. Jednak gdzieś między kolejnymi badaniami, które miały wskazać medyczne podłoże wyczerpania, zaczęła się zastanawiać, czy taka właśnie ma być cena sukcesu.
Coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że aby wieść udane życie, trzeba czegoś więcej niż wysoka pensja. Gonitwa za dwoma tradycyjnymi wyznacznikami szczęścia – pieniędzmi i władzą – doprowadziła do prawdziwej epidemii wypalenia zawodowego i chorób wywołanych stresem. Będąc w stałym kontakcie z całym światem – 24 godziny, 7 dni w tygodniu – straciliśmy kontakt z tym, co tak naprawdę najważniejsze.
W swojej książce Arianna Huffington mówi o własnych problemach z właściwym zarządzaniem czasem i znalezieniem odpowiednich priorytetów w prowadzeniu kariery i wychowywaniu córek. Opowiada o żonglowaniu terminami, kryzysie rodzinnym i pośpiechu. Opierając się na wynikach badań z zakresu psychologii, sportu, snu i fizjologii, pokazuje nam drogę ku rewolucji, jakiej musimy dokonać w naszej kulturze, w sposobie myślenia, w naszej pracy i w naszym życiu.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Spełnienie
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: