Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00265 008724 22999848 na godz. na dobę w sumie
Śpiąca Królewna - audiobook
Śpiąca Królewna - audiobook
Autor: Długość nagrania: 00:09:15
Wydawca: Promatek Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-838-790-518-7 Rok wydania:
Lektor: Agata Ochota-Hutyra
Kategoria: audiobooki >> dla dzieci i młodzieży >> dla dzieci >> bajki, legendy, podania, mity
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Jedna z najbardziej lubianych przez dzieci bajek o królewnie, która zapadła w głęboki i wyjątkowo długi sen. Piękną dziewczynę mógł obudzić jedynie przeznaczony jej książę...

„Śpiąca Królewna” to pełna uroku opowieść przez wielu dorosłych wspominana jako jedna z najważniejszych lektur dzieciństwa. Teraz także ich pociechy zapomną o całym świecie, śledząc losy królewny, która na skutek zaklęcia rzuconego przez złą czarownicę zapadła w głęboki sen. Przepowiednia głosiła, że może ją uratować tylko mądry, szlachetny i przystojny książę – pewnego dnia przybędzie do pogrążonego we śnie królestwa i złoży na ustach pięknej dziewczyny delikatny pocałunek. Wszyscy wiedzą, jak zakończyła się ta historia, ale czy dzieci od razu domyślą się jej finału?
Błyskotliwa, pełna polotu interpretacja Agaty Ochoty-Hutyry, aktorki częstochowskiego Teatru im. A. Mickiewicza, nadaje świeżości znanej i lubianej od pokoleń baśni Charles’a Perrault, zaadaptowanej przez Magdalenę Kuczyńską. Współczesna artystka i poczytna pisarka udowadniają, że mimo upływu czasu historia ta wciąż może fascynować i rozbudzać wyobraźnię. Różnorodne podkłady muzyczne i ciekawe efekty dźwiękowe pozwolą dzieciom odczuć każdy szczegół baśniowego świata i przeżywać niezwykłe przygody wraz z bohaterami pięknej opowieści.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Śpiąca Królewna
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: