Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00180 004950 22935153 na godz. na dobę w sumie
Świadomie do sukcesu - audiobook
Świadomie do sukcesu - audiobook
Autor: Długość nagrania: 03:23:00
Wydawca: Złote Myśli Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7582-779-8 Data wydania:
Lektor: Tomasz Kućma
Kategoria: audiobooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-25%)).

Jak szybciej osiągnąć swoje cele, sukces i marzenia, działając świadomie, a nie po omacku?

Pamiętasz ten pierwszy raz, kiedy np. próbowałeś nauczyć się jeździć na rowerze? Albo czy pamiętasz swoje początki z komputerem i jego obsługą? Myśli, które się wtedy pojawiały na każdym kroku: „Co teraz zrobić, jak mam zrobić X, dlaczego ciągle mam X, nie chcę tego zepsuć”?

Dopiero z czasem, po tym, jak zacząłeś eksperymentować z komputerem, uczyć się jego obsługi, zmieniło się to, w jaki sposób z niego korzystasz. Zmieniło się Twoje podejście, obycie i świadomość działania. Dzięki wiedzy, którą zdobyłeś, dużo łatwiej jest Ci wykonywać poszczególne czynnościi – nie robisz nic przypadkowo albo „na czuja”.

Chcesz osiągnąć to, o czym marzyłeś?

Kiedy zaczynasz realizację swoich celów (np. wzbogacenie się), na początku jest trudno i bardzo ciężko się przełamać do działania. Z czasem, gdy zaczynasz coś robić i robisz to coraz lepiej, to zaczyna przynosić rezultaty. Przypomina to trochę naukę obsługi komputera, tyle że osiąganie własnych celów nie jest tak proste.

Nie ma stałej ścieżki ani schematu osiągania sukcesu. Komputer zawsze obsługujesz w taki sam sposób, ale osiąganie tego, o czym zawsze marzyłeś, to coś dużo bardziej skomplikowanego. Dlatego też powsatał audiobook „Świadomie do sukcesu”.

Jej zadaniem jest jak gdyby wyeliminowanie z Twojego działania, życia – zgadywanki i błędów, które zamiast przybliżyć Cię do tego, czego pragniesz, oddalą Cię od tego. Lekcje, które za chwilę przejdziesz, pozwolą Ci być przygotowanym do dążenia do sukcesu. Dadzą Ci wiedzę i świadomość, które ułatwią i przyspieszą Twoje dążenie do wyznaczonych celów.

Dużo więcej niż tylko czytanie i zdobywanie wiedzy

Już dawno naukowcy udowodnili, że np. zapisanie swojego celu na kartce znacznie zwiększa szanse na jego osiągnięcie. Trudno powiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Być może jeśli coś zapiszesz, to bardziej Ci się to utrwali i zapadnie w pamięć. Być może zapisanie celu bardziej obliguje Cię wewnętrznie do wykonania go i trzymania się tego zobowiązania. Trudno powiedzieć.

Jednak w tym auiobooku została ta możliwość wykorzystana, tak abyś Ty możliwie najbardziej na tym skorzystał. Dzięki dużej ilości ćwiczeń i miejsca na robienie specjalnych notatek, odpowiadając na głębokie pytania, wyciągniesz dużo więcej nauki niż normalnie.

Audiobook inny niż wszystkie w „specjalny” sposób

To już nie będzie tylko zwykłe suche słuchanie audiobooka, ale raczej aktywny proces uczenia się, który zaangażuje Cię i wciągnie znacznie bardziej. Większe zaangażowanie przełoży się na większe efekty i korzyści, które wyciągniesz z 55 lekcji sukcesu.

Właśnie z tego względu ten audiobook jest unikalna i inna niż większość, które zajmują się tematyką sukcesu. Oprócz samej praktycznej wiedzy niejako zmusza Cię do zaangażowania się w proces zmian, które rozpoczyna. Jeśli tylko zaczniesz wykonywać ćwiczenia opisane w tym audiobooku, od razu zaczniesz zmieniać siebie i stopniowo coraz bardziej uświadamiać sobie prawdy dotyczące sukcesu. Nie będzie to już tylko samo czytanie, ale czytanie połączone z konkretnym działaniem i przynoszące natychmiastowe rezultaty.

Wiem, lekcje nieodłącznie mogą Ci się kojarzyć z tymi nudnymi godzinami spędzonymi w szkole na uczeniu się czegoś, co nie do końca Cię interesuje, a dodatkowo nie widzisz w tym żadnego sensu. Ten audiobook jest zupełnie inny. Lekcje, które z niej wyciągniesz, to tak naprawdę lekcje życia, które w szybki sposób (dosłownie na jednej, dwóch stronach) przekazują wiedzę, która według autora jest ważna w osiąganiu sukcesu.

Celem tego poradnika jest pokonanie Twoich słabości i lęków w drodze...

...do osiągnięcia prawdziwego szczęścia i odniesienia sukcesu, którego pragniesz. Tak naprawdę, aby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, powinieneś zacząć od pokonania siebie. Ten audiobook poprzez teksty, klucze i pytania umożliwi Ci zarówno pokonanie siebie, jak i osiągnięcie sukcesów w drodze do prawdziwego szczęścia, o jakim dotychczas nawet nie miałeś pojęcia.

Pokonaj dziś siebie, pokonaj siebie i udowodnij, że można lepiej. Jeśli nie chcesz czytać jednego zdania rozpisanego na dwieście stron, a zamiast tego

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Świadomie do sukcesu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: