Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00209 003355 20652812 na godz. na dobę w sumie
Świadomość dobrobytu - audiobook
Świadomość dobrobytu - audiobook
Autor: Długość nagrania: 00:35:49
Wydawca: Hipnotyczna Polska Język publikacji: polski
ISBN: Rok wydania:
Lektor: Paul Nice
Kategoria: audiobooki >> poradniki >> rozwój osobisty
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Potrzebujesz motywacji do przeprowadzania zmian? Chcesz osiągnąć równowagę i żyć pełnią dobrobytu? Techniki autohipnozy i wizualizacji pomogą Ci osiągnąć wymarzone cele!

Większość ludzi na świecie wcale nie jest otwarta na dobrobyt. Szokujące? Ale prawdziwe! Kojarzy im się on tylko z bogactwem i dobrami materialnymi. Jednak aby go poczuć, powinni zsynchronizować pięć obszarów ważnych dla ludzkiej egzystencji: zdrowie, miłość, praca, szczęście i pieniądze. Dopiero ich poprawne funkcjonowanie prowadzi do osiągnięcia stanu dobrobytu.
Pomyśl, czym są pieniądze, gdy brakuje doskonałego zdrowia i witalności? Czym jest miłość bez szczęścia, zdrowia i pieniędzy? Czym jest praca, która nie przynosi satysfakcji i w dodatku nie jest sowicie nagradzana? Dzięki zestawowi nagrań hipnotyczno-wizualizacyjnych Twoja podświadomość otworzy się na dobrobyt – w każdym tego słowa znaczeniu.
We wszechświecie działa odwieczne prawo przyciągania. Zasada jego działania jest banalnie prosta i zarazem bardzo skuteczna: Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz. Ofiarujesz miłość – zostaniesz obdarowany miłością. Uszczęśliwisz drugą osobę – wszechświat wynagrodzi Ci to wielokrotnie. Dasz innym pieniądze – będziesz mieć ich jeszcze więcej. Zaoferujesz pracę i sowicie za nią zapłacisz – wszechświat zwielokrotni Twoje zyski. Prawo przyciągania działa zawsze w ten sam sposób. Wykorzystaj je, aby pracowało dla Ciebie, budując Twój dobrobyt w każdej dziedzinie życia.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Świadomość dobrobytu
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: