Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00139 002929 22418048 na godz. na dobę w sumie
Weź się w garść - audiobook
Weź się w garść - audiobook
Autor: Długość nagrania: 01:53:00
Wydawca: Złote Myśli Sp. z o.o. Język publikacji: polski
ISBN: 978-83-7582-821-4 Data wydania:
Lektor: Dorota Musik, Robert Grabka
Kategoria: audiobooki >> poradniki
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-24%)).

Spójrz na zegarek i zapisz dzisiejszą datę. Właśnie w tym momencie odwiedzasz stronę, na której znajdziesz niespotykane zjawisko wśród książek motywacyjnych: dwie książki, jedna autorka i niesamowicie spójne dzieło, które, potraktowane jako całość, pomoże Ci osiągnąć sukces.

Jest tylko jeden warunek…

Weź się w garść, zacznij działać i odkryj proste prawa odpowiedzialne za Twój życiowy sukces!

Nowa książka Elżbiety Maszke, autorki 'Odwiecznych Praw Życia', ma jedną niezwykłą cechę. Jej zawartość można opisać w jednym zdaniu. A brzmi ono tak:

Pierwszy praktyczny poradnik pokazujący w tak KONKRETNY sposób JAK zmienić swoje życie.

Możesz zapytać mnie: 'I to wszystko…?'

Dodatkowo, jeżeli tkwi w Tobie jakiś szkocki gen, usłyszę także: 'Nigdy w życiu nie dam za to 21,90 zł!”

Możesz być zaskoczony lub zaskoczona, ale jestem przygotowany na to pytanie oraz wątpliwości „szkockiego” pochodzenia i teraz ja zapytam Ciebie w bardzo przewrotny sposób:

Ile masz na swoim motywacyjno-rozwojowym koncie książek, które uczą:

 • jak marzyć?
 • jak wierzyć w siebie ?
 • jak pracować ze swoją podświadomością?

  Teraz prawdopodobnie rozpiera Cię duma, zliczasz słupki, w ruch poszedł Twój kalkulator i inne liczące maszyny. Dobrze, wierzę Ci na słowo, jest tego naprawdę dużo. A teraz ostatnie pytanie, które w momencie gdy na nie odpowiesz, spowoduje, że książka „Weź się w garść!” stanie się obiektem Twojego pożądania. Zanim jednak usłyszysz to zaskakujące pytanie, pozwól, że przedstawię Ci człowieka, który swoją postawą udowodnił skuteczność idei WEŹ SIĘ W GARŚĆ.

  Dlaczego czuliśmy się tak, jakby Barack Obama przeczytał 'Weź się w garść!' jeszcze przed oficjalną premierą?

  Jeżeli miałbym wskazać postać, która żyje według praw opisanych w 'Weź się w garść!', to bez wahania przesłałbym Ci to zdjęcie prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nie chodzi nawet o to, że często przemawiając do tłumów, używa gestu mówiącego WEŹ SIĘ W GARŚĆ, ale bardziej o fakt, że czytając jego biografię, widzę praktycznie wszystkie prawa opisane w tej książce.

  Dodatkowo to, co pokazał Barack Obama, udowadnia, że ludzie na całym świecie tęsknią za DZIAŁANIEM. Dość mamy gadania i dlatego tęsknimy za konkretnym działaniem. Książka Elżbiety Maszke idealnie wpasowuje się w tę potrzebę, dlatego ma ona olbrzymie szanse, aby stać się bestsellerem już w dniu premiery. Wracając do naszego pytania, odpowiedz, proszę:

  Ile posiadasz książek, które mówią Ci konkretnie: JAK SIĘ ZMIENIAĆ?

  Jak często tęsknisz za skutecznością w swoim życiu?

  Czy rozumiesz już prawdziwą siłę WEŹ SIĘ W GARŚĆ? Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, powiem Ci tylko tyle, że ta książka pokazuje, jak zacząć działać w swoim życiu. Jak stać się architektem swojego życiowego sukcesu. Jej największa siła zawarta jest w prostych, życiowych poradach, które wprowadzą do Twojego życiowego słownika nową, dopasowaną do Ciebie definicję słowa SKUTECZNOŚĆ.

  Udowodniona skuteczność książki

  Oto fragment książki 'Weź się w garść!'. Postanowiłem ujawnić Ci część tego genialnego rozdziału. To tam poznałem metody, które przez chwilę utrzymały mnie w trudnym do opisania stanie. Powiem tylko tyle, że usłyszałem, jak sam mówię do siebie genialne…. Takich miejsc jest w tej książce o wiele więcej.

  Oto obiecany fragment:

  Czas usprawnić swoje działania!

  1. Planujemy – koniecznie musisz zaplanować czynności, jakie chcesz wykonać w dniu następnym. Najlepiej będzie, jak zrobisz to wieczorem dnia poprzedniego, abyś rano miał już gotowy plan. Bez planu będziesz miotał się, nie mając konkretnych efektów swojej pracy, a chyba nie oto Ci chodzi, prawda? Musisz zacząć przykładać ogromną wagę do planowania. Zwykle zajmuje ono od kilku do kilkunastu minut, a pozwala zaoszczędzić do kilku godzin, które mógłbyś zmarnować, robiąc mnóstwo niepotrzebnych rzeczy.

  2. Pracujemy systematycznie – systematyczna praca przynosi bardzo dobre efekty i z całą pewnością szybciej odniesiesz sukces, wykonując jakąś czynność codziennie (nawet kilka minut ), niż gdybyś miał raz na jakiś czas się ową czynnością zajmować.

  3. Doprowadzaj sprawę do końca – pewnie znasz uczucie, kiedy zaczynasz coś robić, nie dokańczasz, bo zabierasz się za inną sprawę. Tak nie może być, bo zwykle kończy się to tym, iż po kilku godzinach masz 4 sprawy rozpoczęte, a żadna z nich nie jest ukończona – już tylko jeden krok do ciągłego zdenerwowania i przem
 • Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

  Darmowy fragment publikacji:

  Pobierz darmowy fragment (mp3)

  Gdzie kupić całą publikację:

  Weź się w garść
  Autor:

  Opinie na temat publikacji:


  Inne popularne pozycje z tej kategorii:


  Czytaj również:


  Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: