Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00187 008806 23017543 na godz. na dobę w sumie
Zasługa nocy - audiobook
Zasługa nocy - audiobook
Autor: Długość nagrania: 08:56:49
Wydawca: Prószyński Media Język publikacji: polski
ISBN: 978-838-069-633-4 Rok wydania:
Lektor: Katarzyna Bagniewska
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller >> kryminał
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook (-50%)).
Nowe nazwisko w świecie polskiego kryminału! Powieść Mateusza M. Lemberga wciąga w niebezpieczną grę z niezwykle pomysłowym zabójcą. I każe niecierpliwie czekać na kolejne śledztwo komisarza Witczaka.

Witczak, komisarz stołecznej policji: detektyw, jazzman i samotnik, jest w trudnej relacji z kobietą o mrocznej przeszłości. Tymański, policjant, wdowiec, nieustannie próbuje pogodzić skomplikowane życie rodzinne z zawodowym awansem. Cynowska do policji przyszła z fundacji Itaka – to tam po traumatycznych doświadczeniach poprzysięgła ścigać przestępców do upadłego. Prokurator Malicka, ambitna profesjonalistka, pozostaje pełna ciepła mimo nieudanego związku z oficerem służb wewnętrznych.
Śledczy, ale też zwykli ludzie z problemami, muszą zmierzyć się z tajemniczą serią zbrodni. Próbując wyjaśnić sprawę trzech mężczyzn, którzy zginęli w zadziwiających okolicznościach, wikłają się w szereg niebezpiecznych wydarzeń. Położą się one cieniem również na ich życiu prywatnym.

„Dwa nowe, gorące nazwiska w świecie polskiego kryminału! Mateusz M. Lemberg, debiutujący autor, potrafi świetnie opowiadać. Jego powieść trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, zaskakując niezwykłymi pomysłami. Komisarz Krzysztof Witczak zaś to najlepszy stołeczny detektyw, facet po przejściach, z pokręconym życiem osobistym, który swoje doświadczenia zawodowe i prywatne traumy odreagowuje, grając jazz. Bandziorów tropi bez wytchnienia – kiedy trzeba, jest bezwzględny i bezlitosny, a kiedy trzeba – wrażliwy, chociaż akurat tę cechę charakteru starannie ukrywa.
Świetna wiadomość jest taka, że pisarz zapowiada następne książki z tym samym bohaterem w roli głównej” – Leszek Bugajski, „Newsweek”

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Zasługa nocy
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: