Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00077 008542 23012737 na godz. na dobę w sumie
Zielony trabant - audiobook
Zielony trabant - audiobook
Autor: , Długość nagrania: 09:49:06
Wydawca: Biblioteka Akustyczna Język publikacji: polski
ISBN: 978-836-144-516-6 Rok wydania:
Lektor: Elżbieta Kijowska
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller >> kryminał
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
PRL-owski hotel na skraju bankructwa, wielkie pieniądze i niebezpieczni gangsterzy, a w centrum tego wszystkiego dwie przyjaciółki: Lilka i Jagoda.

Lilka i jej siostra Ewelina dostają w spadku po ciotce stary dom wypoczynkowy. Lata świetności pensjonatu „U Felicji” co prawda już dawno minęły, ale może jeszcze uda się go uczynić zyskownym. Taką nadzieję ma przynajmniej Lilka, która razem z przyjaciółką Jagodą zabiera się do odświeżenia budynku i zmotywowania personelu do wydajniejszej pracy. Kiedy jednak na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, sprawy zaczynają się komplikować…
„Zielony trabant” doskonale łączy cechy powieści obyczajowej i kryminalnej. Lilka nie chce mieć nic wspólnego z mężem, który ją zdradził. Nie potrafi jednak przeciwstawić się swojej matce – ciekawskiej i krytycznej wobec wszystkich, a zwłaszcza wobec własnej córki. Obu nowym właścicielkom hotelu trudno poradzić sobie z panem Władziem – hydraulikiem uwielbiającym spędzać czas pracy na piciu herbaty z uroczymi paniami. Życie uprzykrzą im też pałająca chęcią zemsty, zwolniona przez nie kierowniczka domu wypoczynkowego oraz warszawscy gangsterzy.
Powieść Katarzyny Gacek i Agnieszki Szczepańskiej nawiązuje stylem do najlepszych kryminałów Joanny Chmielewskiej. Znajdziemy w niej nie tylko zagadki, lecz także dowcipne dialogi i doskonałe scenki obyczajowe.
Książkę usłyszymy w interpretacji Elżbiety Kijowskiej.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Zielony trabant
Autor:
,

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: