Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00102 002810 21511054 na godz. na dobę w sumie
Złota skóra - audiobook
Złota skóra - audiobook
Autor: Długość nagrania: 10:31:06
Wydawca: Dom Wydawniczy REBIS Język publikacji: polski
ISBN: 978-837-818-654-0 Rok wydania:
Lektor: Joanna Jeżewska
Kategoria: audiobooki >> kryminał, sensacja, thriller >> horror i thriller
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).
Emocjonujące śledztwo, które prowadzi przez salony secesyjnego Wiednia i atelier znanych artystów... Autorka bestsellerowej „Szmaragdowej Tablicy” powraca z kolejną równie fascynującą powieścią!

Wiedeń 1904 rok. Społecznością stolicy cesarstwa wstrząsa seria bestialskich morderstw. Ofiarami są modelki, młode, piękne kobiety o wątpliwej reputacji, skupione wokół kochanki i muzy jednego z najbardziej znanych malarzy tamtych czasów: pięknej i enigmatycznej Inés. I choć Montero nie wymienia nazwiska konkretnego malarza, jego charakter i usposobienie wskazują na postać Gustava Klimta.
Wyznaczony do przeprowadzenia śledztwa detektyw Karl Sehlackman wkracza w świat luksusu i wiedeńskiej secesji oraz w najniższe sfery upadającego imperium. Rozwiązanie najmroczniejszej zagadki w jego policyjnej karierze jest trudniejsze, niż przypuszczał. Głównymi podejrzanymi są bowiem: jego przyjaciel, książę Hugo von Ebenthal, i kobieta, w której zakochał się bez pamięci...
„Złota skóra” to powieść osadzona w intrygującym świecie modelek i malarzy z początku XX wieku. Jej główną bohaterką jest zjawiskowa Ines, kobieta, której ciała pragnęli wszyscy, ale tylko jeden zdołał obnażyć jej duszę.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Złota skóra
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: