Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00059 004336 24081805 na godz. na dobę w sumie
Zostań ze mną - audiobook
Zostań ze mną - audiobook
Autor: Długość nagrania: 45 min
Wydawca: Saga Egmont Język publikacji: polski
ISBN: 9788726396652 Data wydania:
Lektor: Magdalena Szybińska null
Kategoria: audiobooki >> literatura piękna, beletrystyka
Porównaj ceny (książka, ebook, audiobook).

„Gdy Martin zaczął całować ją po szyi, było już po niej. To jej pięta achillesowa, on dobrze o tym wiedział. Kiedy dotknął ręką jej spodni, poczuł, że jest cała mokra. Wystarczyłby jeden jego ruch, a ona z miejsca osiągnęłaby orgazm”.

Anna nie wierzyła w miłość od pierwszego wejrzenia do dnia, kiedy spotkała Martina. Ten mężczyzna robi wszystko dobrze, zna jej ciało i potrzeby lepiej niż ona sama. Jednak mimo że ich znajomość dobrze się zaczyna, a między nimi pojawia się chemia, ich związek jest dość skomplikowany. Być może zbyt skomplikowany.
'Zostań ze mną' to opowiadanie erotyczne o pożądaniu, które rodzi się od pierwszego wejrzenia i na przekór wszystkiemu nie mija, a także o uczuciu, wobec którego jest się całkowicie bezsilnym. To także pogłębiony opis skomplikowanej rzeczywistości.

Nicole Löv mieszka w Helsingborgu z rodziną i dwoma pieskami. Urodziła się w Kopenhadze, ale większą część życia spędziła w Skanii. Twórczość literacka zawsze stanowiła ważną część jej życia, równocześnie ze studiami medioznawczymi, Löv ukończyła różne kursy pisarskie. Nicole pisze kryminały, ale kilka lat temu, wspólnie z grupą znajomych pisarzy, dała szansę erotyce, co okazało się niezwykle szczęśliwym wyborem.

Znajdź podobne książki Ostatnio czytane w tej kategorii

Darmowy fragment publikacji:

Pobierz darmowy fragment (mp3)

Gdzie kupić całą publikację:

Zostań ze mną
Autor:

Opinie na temat publikacji:


Inne popularne pozycje z tej kategorii:


Czytaj również:


Prowadzisz stronę lub blog? Wstaw link do fragmentu tej książki i współpracuj z Cyfroteką: