Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00252 005001 21762767 na godz. na dobę w sumie

autor: Aida Amer

NOWOŚCI dodane od twojej poprzedniej wizyty: +4
2021-10-13
Popiołem i cieniem - ebook/epub
Popiołem i cieniem - ebook/epub
Aida Amer
Wydawnictwo MG
Kraków 7500 lat temu. Przełom mezolitu i neolitu.

Z wapiennego wzgórza roztacza się widok na wielką rzekę. Moczary, bagna i puszcza bez początku i bez końca, pełna turów, niedźwiedzi i wilków. Jaskinię u podnóża skały zamieszkuje gromada ludzka. Jak żyje, jak poluje, jak się bawi, o co się spiera, czego się boi, czy ich emocje są inne niż nasze dzisiaj...

2017-06-13
Kroniki z życia ptaków i ludzi - ebook/epub
Kroniki z życia ptaków i ludzi - ebook/epub
Aida Amer
Nasza Księgarnia

Dwie rodziny, polską i niemiecką, łączy niewidzialna nić. Sztulmowscy z Podlasia i Stuhlmacherowie z Prus Wschodnich nigdy się nie spotkali, ale ich losy w czasach wielkich wydarzeń historycznych splotły się w niezwykły sposób. Przesiedleni Sztulmowscy zajmują dom Stuhlmacherów. Ten sam budynek, ta sama ziemia, ten sam cmentarz, cień tych samych bocianich skrzydeł nad głowami. I mały Fritz Stuhlmacher...

2014-08-27
Rantis - ebook/epubR
Rantis - ebook/epub
Aida Amer
Amea
Orientalna opowieść o raju utraconym – palestyńskim miasteczku Rantis, w którym niespotykanie łatwo przekroczyć granicę między prawdziwym życiem a baśnią godną Szeherezady.

„Rantis” Aidy Amer jest nostalgiczną opowieścią o miejscu, które znajduje się poza czasem i przestrzenią, a także o ludziach, którzy trwają na granicy świata rzeczywistego i fantazji.
Rantis to palestyńskie miasteczko...

2014-06-28
Uwolniony - ebook/epub
Uwolniony - ebook/epub
Aida Amer-8%
Self Publishing

Zbiór opowiadań o ciekawych i zawiłych relacjach międzyludzkich. Tytułowy'Uwolniony' to opowiadanie o namiętności i spełnieniu artystki i kobiety.