Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
03090 017221 24144673 na godz. na dobę w sumie

autor: Cynthia Ellingsen

NOWOŚCI dodane od twojej poprzedniej wizyty: +2
2021-09-28
Nasze słoneczne lato - ebook/epub
Nasze słoneczne lato - ebook/epub
Cynthia Ellingsen-9%
Wilga

Lauren, Isla, Jade i Archer poznają się pierwszego dnia letniego obozu. Mają bardzo różne osobowości i jedynym, co początkowo wydaje się je łączyć, jest bycie współlokatorkami w domku letniskowym. Wychowana z domu dziecka Lauren pragnie jednak zbliżyć do siebie nowe koleżanki, ponieważ marzy o posiadaniu przyjaciółek. Ma więc nadzieję, że wspólne zwycięstwo w drużynowym konkursie scementuje ich rodzącą się przyjaźń...

2014-08-22
Trzy panny młode - ebook/epubR
Trzy panny młode - ebook/epub
Cynthia Ellingsen
Ole

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner.

Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to wydarzenie odmieniło życie każdej z nich. Tematem powieści są pierwsze miłości i drugie szanse, przyglądamy się trzem pokoleniom panien młodych i dowiadujemy się...