Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
01124 012866 24106709 na godz. na dobę w sumie

autor: Holly Black

NOWOŚCI dodane od twojej poprzedniej wizyty: +15
2022-09-29
Księga Nocy - ebook/epub
Księga Nocy - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Królowa fantasy YA, autorka #1 na listach bestsellerów New York Times tym razem wkracza w literaturę przeznaczoną także dla dorosłego fana gatunku!

Dla fanów Neila Gaimana i Erin Morgenstern!


Fantasmagoryczny mroczny świat zdrady i spisków, w którym grasuje bezwzględny potwór kradnący cienie!
Nie ma takiego zamka, którego Charlie Hall nie potrafiłaby otworzyć...






Klątwiarze - ebook/epub
Klątwiarze - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny KLĄTWIARZY – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc siłą rzeczy przestępcami. Wielu z nich schodzi rzeczywiście na złą drogę...

2022-06-23
Żelazna Kraina. Elfy ziemi i powietrza. Tom 3 - ebook/epub
Żelazna Kraina. Elfy ziemi i powietrza. Tom 3 - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Roiben, jako nowy władca Dworu Termitów, musi zmierzyć się z Królową Silarial – swą dawną ukochaną. Czy stanie do walki i pozostanie wierny swoim ideałom?

Kaye wciąż jeszcze próbuje nauczyć się poruszać pomiędzy światem ludzi a krainą elfów. Jej życie nie jest łatwe, mimo że stara się funkcjonować jak normalna nastolatka – urządza sobie pokój u babci...



2022-04-07
Zła królowa - ebook/epub
Zła królowa - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Magiczny i fantastyczny świat, w którym toczy się odwieczna walka między dwomakrólestwami elfów, znany polskiemu czytelnikowi z trylogii ,,Okrutny książę” i innych książek autorki.

Szesnastoletnia Kaye jest współczesną koczowniczką. Uparta i niezależna, podróżuje z miasta do miasta z zespołem rockowym swojej matki, póki złowróżbne wydarzenie nie zmusi jej do powrotu...

2022-03-25
Serce trolla - ebook/epub
Serce trolla - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Świat siedemnastoletniej Val wali się w gruzy, gdy dziewczyna zastaje w niedwuznacznej sytuacji swojego chłopaka z własną matką. Schronienia szuka w wielkomiejskiej dżungli, gdzie wpada w towarzystwo zdecydowanie nieodpowiednie dla grzecznej panienki...
Tyle, że Val nie jest zwyczajną dziewczyną z prowincji zagubioną w Nowym Jorku: jest uparta i nieposkromiona. Gdy na jej drodze pojawia się troll-alchemik...

Dlaczego król elfów nie znosił baśni - ebook/epub
Dlaczego król elfów nie znosił baśni - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Kiedy Cardan, Najwyższy Król z Elfhame był tylko wzgardzonym przez starsze rodzeństwo królewiątkiem i nocował w stajni, usłyszał historię chłopca, który miał serce z kamienia. Czy opowiedziano mu baśń o nim samym? Czy słowa trollowej wiedźmy, podobnie jak ponura przepowiednia nadwornego astrologa, stanowią zapowiedź jego niezwykłego losu i haniebnego końca?
Baśń ta jeszcze niejednokrotnie przewinęła...

2022-02-27
Klątwiarze - ebook/epub
Klątwiarze - ebook/epub
Holly Black-20%
Jaguar
Cassel Sharpe pochodzi z rodziny KLĄTWIARZY ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc siłą rzeczy przestępcami. Wielu z nich schodzi rzeczywiście na złą drogę, są oszustami...
2020-05-22
Las na granicy światów - ebook/epub
Las na granicy światów - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Nowa powieść Holly Black, autorki wielu megabestsellerów, w tym 'Okrutnego księcia'!

Miasteczko Fairfold to jedno z tych niewielu miejsc, w których magia nieznacznie przenika do naszej rzeczywistości. Od czasu do czasu ktoś znika bez śladu, ale takie wypadki zdarzają się najwyżej raz czy dwa razy w roku, no a poza tym dotyczą wyłącznie turystów.
Jednak tego roku z serca okolicznej puszczy wyłania się ponura...

2020-01-17
Królowa niczego - ebook/epub
Królowa niczego - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Jude nudzi się na wygnaniu. Dla zabicia czasu i dla pieniędzy przyjmuje delikatne zlecenia. Ktoś pożera elfy przebywające w krainie ludzi i należałoby położyć temu kres? Oto zadanie w sam raz dla Jude!
Niezbyt mile widzianym urozmaiceniem codzienności są odwiedziny Taryn. Bliźniaczka domaga się od Jude szczególnej przysługi: wygnanka z królestwa elfów ma narazić się na hańbiącą śmierć...




2019-03-18
Zły król - ebook/epub
Zły król - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Ziemia kryje szczątki tych, którzy musieli odejść, ale to dopiero początek.... Najpierw bestialski mord, potem krwawa rzeź królewskiej rodziny i nieoczekiwana koronacja – ale tak, to był dopiero początek. Niemało trzeba sił, by zadawać cios za ciosem i nigdy nie poddawać się znużeniu. O tak, to pierwsza i najważniejsza lekcja: musisz być silna. Gdy wyszło na jaw...

2018-09-19
Okrutny książę - ebook/epub
Okrutny książę - ebook/epub
Holly Black
Jaguar

Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, mrocznego Elysium.

Rozmiłowani w intrygach i władzy piękni, nieśmiertelni elfowie zdolni są do każdej podłości.

Siedemnastoletnia Jude wcale nie pragnie dorównać okrutnym elfom: zamierza ich przewyższyć... Czy dzięki pewnej niedostępnej magicznym istotom umiejętności zdoła przetrwać w obcym świecie i osiągnąć upragniony...

2018-02-15
Mój pierwszy bal - ebook/epub
Mój pierwszy bal - ebook/epub
Praca zbiorowa, John Green, Melissa de la Cruz, Holly Black, E. Lockhart, Sarah Mlynowski
Jaguar

Cudowne i straszne wspomnienia pierwszego dorosłego balu autorstwa uwielbianych przez młodzież pisarzy!

Wspaniałe kreacje, niezapomniane przeżycia, wielkie nadzieje – pierwsze dorosłe szkolne bale zawsze budzą wiele emocji. Jednak dla niektórych bywają także rozczarowaniem lub nawet katastrofą.

Dwudziestu popularnych amerykańskich pisarzy na czele z kochanym przez nastolatki Johnem Greenem opisuje to jedyne w swoim rodzaju...


2016-08-25
MAGISTERIUM II: MIEDZIANA RĘKAWICA - ebook/epub
MAGISTERIUM II: MIEDZIANA RĘKAWICA - ebook/epub
Cassandra Clare, Holly Black
Wydawnictwo Albatros

Druga z serii powieści Magisterium,autorek popularnych powieści

Dla młodzieży - Cassandry Clare i Holly Black

Letnie wakacje Calluma Hunta w niczym nie przypominają tych, jakie mają zwyczajne dzieciaki. Jego towarzyszem zostaje ogarnięty chaosem wilk Havoc. Ojciec podejrzewa, że Call przeszedł na ciemną stronę mocy. Oczywiście, większość dzieci nie wróci już więcej do szkoły w magicznym świecie Magisterium… Wszystko...

2016-07-12
Magisterium II: Miedziana rękawica - ebook/epubR
Magisterium II: Miedziana rękawica - ebook/epub
Cassandra Clare, Holly Black, Robert Waliś-2%
Albatros A. Kuryłowicz

Druga z serii powieści Magisterium,autorek popularnych powieści 

Dla młodzieży - Cassandry Clare i Holly Black

 

Letnie wakacje Calluma Hunta w niczym nie przypominają tych, jakie mają zwyczajne dzieciaki. Jego towarzyszem zostaje ogarnięty chaosem wilk Havoc. Ojciec podejrzewa, że Call przeszedł na ciemną stronę mocy. Oczywiście, większość dzieci nie wróci już więcej do szkoły w magicznym świecie Magisterium… Wszystko to nie...

2015-05-20
Magisterium I: Próba żelaza - ebook/epub
Magisterium I: Próba żelaza - ebook/epub
Holly Black, Cassandra Claire
Wydawnictwo Albatros

Pierwsza z pięciu powieści autorki bestsellerowych książek dla młodzieży – Cassandry Clare.
Dwunastoletni Callum mieszka ze swoim ojcem, który niegdyś był magiem, lecz po śmierci żony zrezygnował z czarów i postanowił wychować swojego syna jak zwykłego chłopca, ignorując budzące się w nim magiczne zdolności. Kiedy Call zostaje wezwany na obowiązkowy egzamin do Magisterium – szkoły magii...