Cyfroteka.pl

klikaj i czytaj online

Cyfro
Czytomierz
00093 002305 22601654 na godz. na dobę w sumie

autor: Magdalena Rewers

NOWOŚCI dodane od twojej poprzedniej wizyty: +4
2018-01-10
W mroku miasta. Szepty - ebook/epub
W mroku miasta. Szepty - ebook/epub
Magdalena Rewers-24%
Ebookowo

Szepty – III tom cyklu W mroku miasta – podobnie jak pierwszy Tajemnice i drugi Cienie to osadzona w realiach współczesnej Polski wielowątkowa powieść z gatunku paranormal-romance, która w barwny sposób splata losy ludzi i istot Mrocznego Świata – wampirów zwanych Rodzajem.

Mroczny Świat wciąż stoi na krawędzi ujawnienia, a coraz zuchwalsze IN NOMINE PATRIS nie stroni od czynów...

2017-02-12
W mroku miasta. Cienie - ebook/pdf
W mroku miasta. Cienie - ebook/pdf
Magdalena Rewers-24%
E-bookowo

Cienie – II tom cyklu zatytułowanego W mroku miasta opowiadającego historię zawiłych losów nacji wampirów zwanej Rodzajem.


Podobnie jak pierwszy tom, Cienie to wielowątkowa powieść z plejadą wyrazistych postaci, której wartka akcja osadzona jest w realiach współczesnej Polski, a tym razem i Berlina. Śledzimy w niej dalsze losy Bogusława i Kaśki, Leona, Marka, Gośki, Chwalimira oraz pozostałych postaci znanych z pierwszego...2015-12-17
W mroku miasta. Cienie - ebook/epub
W mroku miasta. Cienie - ebook/epub
Magdalena Rewers
E-bookowo
Cienie – II tom cyklu zatytułowanego W mroku miasta opowiadającego historię zawiłych losów nacji wampirów zwanej Rodzajem.Podobnie jak pierwszy tom, Cienie to wielowątkowa powieść z plejadą wyrazistych postaci, której wartka akcja osadzona jest w realiach współczesnej Polski, a tym razem i Berlina. Śledzimy w niej dalsze losy Bogusława i Kaśki, Leona, Marka, Gośki, Chwalimira oraz pozostałych postaci znanych z pierwszego tomu...
2014-05-31
W mroku miasta. Tajemnice - ebook/epubR
W mroku miasta. Tajemnice - ebook/epub
Magdalena Rewers
E-bookowo

Porywający romans grozy na miarę amerykańskiej klasyki gatunku.

Ktoś powie „znowu wampiry”. A jednak to nie taki zwykły romans grozy. To fascynująca, wielowątkowa powieść z wartką akcją o podłożu kryminalnym i plastycznym wątkiem erotycznym, której niewątpliwym atutem dla polskiego czytelnika jest czas i miejsce akcji.

Akcja toczy się we współczesnej Polsce...